Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ха, наздраве!!!


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, днес, преди 34 години около 10 ч. вечерта мама (Люси - със съдействието на тате - Станчо) се е погрижила аз да се появя на бял свят. За добро или лошо - факт - днес имам рожден ден :D . Ха почерпете се за мое здраве smile179 , пък който ме намери днес - почерпката е от мен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БОБИ!!!!!!!!!

 

Желая ти много любов,

много щастие,

много късмет

и най-важното -здраве- за да им се радваш!

smile154 smile136 smile154

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, колега, Боби smile179 :D

Желая ти много здраве, любов, пари и свободно време за да им се радваш smile159

 

ПП

Току ще се "заредих" пред ПС-то с 2 литра бира- ще я нарека за твоя рожден ден smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен!! Жив и здрав, много късмет и любов ти пожелавам 8) 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дойде този ден, в който един Шкода фен е роден !!!

Честит Рожден Ден, Боби !!!

Нека усмвката ти сладка да е все на твоето лице.

Нека Господ да те пази, вяра в него не губи.

Желая ти много любов, която да сгрява всеки твой ден

и нека ти се връщат двойно усмивките и щастието,

които раздаваш на хората около теб.

Всичко, което си пожелаеш, нека се сбъдне,

нека всяка твоя мечта се осъществи,

бъди все тъй радостен и забавен

и за ядове и грижи забрави.

 

Честит Празник !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕстит Рождин Ден! Жив и здрав да си Боби! :D Сигурно в момента се разкършваш на лудо парти - ВЕСЕЛО ДА ТИ Е !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си жив и здрав Боби, да са живи и здрави хората, които са причината да се излюпиш на този свят.

Наздраве на теб и на тях ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз с голямо закъснение се включвам. Да си жив и здрав и всичко най-хубаво за теб и твоето семейство! И по-бързо да идва пратката от Млада Болеслав.

smile135 smile136

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, ЧЕСТИТО!!! С голямо закъснение, но да ти пожелая да си жив, здрав, прав и корав! Ей са отварям една бира по случая, пък следващото лято се надявам да се засечем на живо, а не пак по телефона да лафим само ;)

НАЗДРАВЕ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.