Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

игра с шкоди


vloo

Recommended Posts

имаше една игра която си бях дръпнал от една ема тук със шкоди...сега обаче не мога да я намеря а нещо ми се е дойграло...някой би ли ми казал откъде да я дръпна или как се казваше..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играта я имаше в дата.бг

Ама какзваше не мога да си спомня.Ще намерия диска и ще пиша за името.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играта се казва Eastern Road GP

Имам я на диск, на който му трябва да мине през заведението ще му я дам!

Н е е нещо особено да знаете!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, има още 2 игри, в които има Шкода - едната съдържа Шкода Фелиция - http://www.ag.ru/games/network_q_rac_rally_championship

 

А другата е World Racing 2 и в нея има Шкода Октавия 2 - http://www.ag.ru/games/world_racing_2

 

QRAC ралито е старо и работи под DOS. Но има DosBox - дръпвате и я пускате.

 

World Racing 2 демото с Октавията даже я има на сайта на Еуратек - при Октавия vRS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми излиза някаква грешка като стартирам играта. Пише следното: Unable to create 3D Scene. Та какъв може да проблема :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.