Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шефовете на Шкода :)


Boomster

Recommended Posts

хехе, яко... :)

ама ми прави впечатление, че повечето шефове са шваби, само 2-3 чехи ако съдя по имената

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е ОК-супер яко,но защо са забравили да ми напишат името под портрета на снимката долу вдясно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е ОК-супер яко,но защо са забравили да ми напишат името под портрета на снимката долу вдясно!

 

Мисля че е редно да ти се извинят. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз май съм тъп..ама не разбирам смешката.

 

Пича, който определя цените на колите е смешният клоун, т.е. цените на колита са направо смешни ... купувай, купувай, купувай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз май съм тъп..ама не разбирам смешката.

 

Пича, който определя цените на колите е смешният клоун, т.е. цените на колита са направо смешни ... купувай, купувай, купувай :)

 

М`чи аз нищо смешно (евтино) не виждам в цените на Шкода :|. Ако не се лъжа, цените в отделните сегменти са почти изравнени, за добро или лошо. :)

Виж, сещам се поне за трима "Еуратек"-ци, дето могат достойно да се вместят в снимката с клоуна :lol: . Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.