Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода или Ауди


gibonass

Recommended Posts

Еми някои вярно се уливат и Хитмана според мене е прав. Всяка тема сред първа страница е една и съща.

 

ПП Стъклата след това ли си ги затъмнявал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е въпрос на личен вкус и усещане, щом не ти харесва не купувай. Но какво не ти харесва на комбито на Октавия (и 1 и 2)? Според мен е супер добро. Единствен мунус е, че хетчбека е само 20 литра по-малък (поне за Октавия 2) и то това не е минус, а по-скоро плюс на хетч-а :D Аз преди карах комби, но понеже не ми трябва исках да си купя седан (то Октавия си е седан). След като я поръчах си мислех, че ако имах куче :) (защото все още немям деца) щях да си купя комби. Пък и 4х4 не е за изпускане (не знам Октавия 1 дали е 4х4).

 

Според мен комбито на Октавия е едно от красивите комбита на пазара. От другите марки добре изглеждат Sportwagon-а на Алфа, БМВ-тата (откирх топлата вода) и поне аз адски много харесвам на Крайслер 300C комбито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.