Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Газов инжекцион на Фабия


iliyan_germanov

Recommended Posts

Здравейте на всички, в понеделник сложих газов инжекцион на Фабията. Засега съм доволен, имайки предвид че няма разлика между вървежа на газ и на бензин. Поставиха я в сервиза срещу Спартак, видимо кадърно. Притеснява ме дали обаче избрах правилния инжекцион - български, с български комп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си направил, че си минал на това гориво 8)

Дали си направил правилния избор мися, че само един човек може да каже... очакваме включване от него :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
искам да питам всмукателният колектор на Фабията пластмасов ли е или алумини а също колко излиза цялата процедура

Зависи кой мотор :roll: 1.4MPI e с ALU, за останалите незнам :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iliyan-е, бе. Шъ та убия. Ако системата ти е BARDOLINI и беше попрочел тук-там и ако беше писал щеше да икономисаш поне 300 кинти (я за почерпка, я за газ). Щеше да минеш през моята отстъпка в BSM, а монтажа - при моите хора в газовия сервиз и - готово. Ако искаш пиши - имам последната версия на софтуера за настройки. (Правя вървежа по-добър отколкото на бензин /поне в по-ниските обороти/ при същия разход)

Аз от моята съм предоволен и надух главите на целия форум с това, пък ти не се обаждаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.