Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 1.4, 2003г има проблем с кормилната рейка.


emico

Recommended Posts

Ходих във всички сервизи, които знам и всички ми казват, че кормилната ми рейка е за смяна(нова струва 1650лв). Нормално ли е кола на 57000км да и се счупи кормилната рейка, при положение че е карана кротко и спокойно само от един човек, който ходи до работа и се прибира с нея.

Ако някой знае къде и кой във Варна може да ми помогне да си реша проблема, ще бъда благодарен ако ме упъти. С две думи нямам хидравлика на волана и не мога да си карам колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих във всички сервизи, които знам и всички ми казват, че кормилната ми рейка е за смяна(нова струва 1650лв). Нормално ли е кола на 57000км да и се счупи кормилната рейка, при положение че е карана кротко и спокойно само от един човек, който ходи до работа и се прибира с нея.

Ако някой знае къде и кой във Варна може да ми помогне да си реша проблема, ще бъда благодарен ако ме упъти. С две думи нямам хидравлика на волана и не мога да си карам колата.

 

в какво точно се изразява проблема с рейката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих във всички сервизи, които знам и всички ми казват, че кормилната ми рейка е за смяна(нова струва 1650лв). Нормално ли е кола на 57000км да и се счупи кормилната рейка, при положение че е карана кротко и спокойно само от един човек, който ходи до работа и се прибира с нея.

Ако някой знае къде и кой във Варна може да ми помогне да си реша проблема, ще бъда благодарен ако ме упъти. С две думи нямам хидравлика на волана и не мога да си карам колата.

 

 

Имам същата шкода като твойта само че 1,2 при една катастрофа се появи подобен проблем,правих мускули докато въртя волана,ако проявяваш интерес мое да драснеш един пм,да ти дам опътване къде могат да ти го направят колата в Пловдив за много по малко от това дето казваш ти,цялата процедура за оправянето на хидравликата излезе 120лв и от когато е направи никакъв проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проникне ли вода в рейката си отива, независимо на колко километра е. Водата прониква през скъсан маншон. Оправи я навреме, защото иначе ще си замине и помпата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих във всички сервизи, които знам и всички ми казват, че кормилната ми рейка е за смяна(нова струва 1650лв).

 

Не ти е актуална цената. Нова оригинална е около 1000 лева :!: А и тези Koyo (чешките нямат проблем) рейки се оказаха доста несполучливи, и само те протичат дори без помощта на прецакан маншон и вода.... :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.