Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с въздушните възглавници


Jordan68

Recommended Posts

Здравейте,

Възникна при мен следния проблем:на таблото на моя Румстер светна индикация в жълто показваща неизправност на въздушните възглавници. Въпросът ми е имал ли е някой такъв проблем и само в ЕТ ли могат да го оправят? Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могат и на Дунев, там ми взеха 30лв да ми изчистят грешката от компютъра, но стана малко бавно за Октавията, сигурно и за Румстъра няма да е много по-бързо. Просто трябва да имат подходящ софтуер. Най-добре отиди в ЕТ и там да ти изчистят грешката за 5мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е в гаранция, така че няма смисъл да си даваш парите другаде

особено ако има някаква повреда и после все пак трябва да ходиш до ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали мога да отида с чисто нова кола в сервиза Дунев. От няколко години спрях да "водя" там предишната ми кола. Щом е гаранционна - само в ЕТ, а и предполагам че няма да ти вземат пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва за Дуневи не си го и помисляй :mrgreen: , щом ти е в гаранция колата отивай да им пилиш на ЕТ на главата, че имаш проблем.

 

Този проблем най-често е от буксите на кабелите на ЕърБег-а. И като ти я изчистят в Дуневи след ххх км пак се появява и така по едно време им ставаш абонат ;) . Отиди в ЕТ те ако трябва ще ти сменят каквото е необходимо, но не давай на друг да ти пипа гаранционната кола, щото ми се струва, че той после няма да дойде в ЕТ да им обясни, че е сговнил еди си кое :roll: .

 

П.п.: Пък те тия балони бая пари струват ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както са написали колегите-отивай в ЕТ-не разбирам защо питаш,след като колата е в ГАРАНЦИЯ.

Най-вероятно (както каза и Коко) проблема ще е в буксата ан кабелите!

Иначе(на никой не го пожелавам) ако трябва да взимаш НОВ-то си е...-поне по моя информация на Партнера (2006г) струваше към 600лв и не ти дават гаранция че ще се отвори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията. Ще отида в ЕТ пък каквото ще да става :D
Ще я оправят за 5 мин и яко газ!!! :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Най-после на 23.11 ходих до ЕТ за проблема с въздушните възглавници.Много съм доволен от обслужването :D Някои мои мнения за ЕТ наистина са били "силни" за което вече съжалявам :oops: Прегледаха колицата понеже тъй и тъй съм там за някои проблеми ама такива слава богу нямаше :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Припомни си как (кога) точно се прояви проблема със сигналната лампа. Най-често дава слаб ток на датчика на шофьорската седалка. (поради опит за стартиране със слаб акумулатор или след автомивка ако датчиът е намокрен) На диагностиката излиза "DRIVER'S SENSOR RESISTANCE TO LARGE OR NO SENSOR". Понеже гледам, че колицата ти е още нова - не мисля, че се е скапал акумулаторът или си удавил колата на мивка. Ако пак се появи изневиделица може да се наложи да смениш буксата (ЕураТек да я сменят) Погледни и тук

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... D%E8%F6%E0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.