Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabiq хидравлика


Dobri_Kolev

Recommended Posts

Имам един със Фабия 1.9SDI. Свалих динамото зарежда идеално,смених и акумулатора проблема е ,че всички лампи мигат и не зарежда постоянно когато карам поняко изключва хидравликата светва ми дисплея и тогава спира да мига всичко.Помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хидравликата доколкото знам се задейства от един електромотор закачен зад алтернатора , където ти е проблема ... мисля , че се продава като резервна част , сменя се и ще си решеиш всички проблеми с тоците .

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сигурно ли е ,и колко струва горе долу.А за тези който не са ме разбрали какво ми се случва ,значи когато колата е запалена всички лампи по цялата кола премигат ,закачам мултицет за измерване на напрежението на заряда варира от 11.5V до 13.8V на интервали който не се повтарят например на секунда може да премигне един път или три пъти и оттам не зарежда акумулатора както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , съжалявам , че немога да ти помогна с повече инфо ... просто залагам на логиката в елктриките ... разрови се из раздела мисля , че имаше тема относно хидравликата на Фабията , а за цени най - добре ще да се обърнеш към колеите работещи в ЕураТек ... моите познания са до тук :oops:

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сигурно ли е ,и колко струва горе долу.А за тези който не са ме разбрали какво ми се случва ,значи когато колата е запалена всички лампи по цялата кола премигат ,закачам мултицет за измерване на напрежението на заряда варира от 11.5V до 13.8V на интервали който не се повтарят например на секунда може да премигне един път или три пъти и оттам не зарежда акумулатора както трябва.

 

Провери (на "къса верига"/зумер на мултицета) връзката м/у двигателя и купето. Ако ти разпада по време на работа (заради вибрациите) - провери си връзката между двг. и купето (маса). съжалявам, но не знам на фабиите къде е, за да те насоча директно. Едно време на фаворитите го имаше този проблем, но - фабия :roll: :roll: :roll:

Ако не е това - със сигурност алтернаторът ти дава ядове със заряда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проста проверка - откачаш възбуждането на генератора и палиш. Ако не прави проблеми знаеш как да действаш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заведи я да и тестват електрониката с компютър, моята имаше същите симптоми, премигваха всички лампи(фарове, в купето и т.н.) и ми светваше лампата за сервото(оранжева с една удивителна), проблема идваше от някакъв датчик на рейката, само той се сменя и всичко се оправи(в ЕТ ми взеха около 200лв)

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.