Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подмяна на ауспуха


Tafkata

Recommended Posts

От доста време колата ми бръмчи изключително гадно. Завариха й гърнето, но казаха, че ще е добре най- много месец и после пак ще се развали, защото било много ръждясало.

Днес се обадих в ЕТ да питам за цена, но "очтиво" ми казаха, че не били склад за да знаят.

Несъм ходил досега в ЕТ на сервиз и ако се държат така ще ме депресират още повече. :(

Кажете какво да правя, че си нямам никаква идея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай по този повод с ЕТ, има хиляди такива сервизи. Ако ли не ЕМ комплект е твойто място. И не забравяй за отстъпките там.

Айде успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на същата вълна за смяна на гърнето

Pesho по точно за какви отстъпки говориш в ЕМ комплект?

 

Всеки член на форума има отстъпка 10 % на всички части.

Просто се представяш итова е.

Обаче за това пия много, много, много студена бира!

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам но лично аз последното място в което ще отида за този проблем е ЕТ!Наистина има много добри други сервизи,в които ще ти отстранят проблема на нормални цени! :D

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за ем комплекта. За ЕТ за цената искаш магазина за резервни части и от там никога не са ми отказвали да ми кажат цена, виж цената може и да не ти хареса...:))) Карах една астра в крафта на дружба и отивам като се запънаха 4е трябва да се сменят всички гарнета и неможах да ги накарам да ми сменят само последното... не и не требвало да им дам 600 лева за всички.... да бе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен в ЕТ са само големи "СПЕЦИАЛИСТИ"от типа - кой съм аз, кой си ти...За тази работа само ще ти вземат повече пари отколкото на някой друг читав сервиз.Така, че бегай при всеки друг но не и в ЕТ :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен в ЕТ са само големи "СПЕЦИАЛИСТИ"от типа - кой съм аз, кой си ти...За тази работа само ще ти вземат повече пари отколкото на някой друг читав сервиз.Така, че бегай при всеки друг но не и в ЕТ :evil:

 

Не си особено прав, ама нищо. Не съм имал много вземане даване със сервиза, но от много хора чувам, че там освен "плявата", има много добри специалисти. Излишно е да се подхваща темата "за и против ЕТ", всеки ще бъде прав за себе си. Аз примерно мога със същата сила да заявя, че няма да стъпя в ЕМ Комплект 33, ако ще и 50 % отстъпка да правят, заради кофти отношение на един бастун там.

Идеята ми беше, че не е най-малкото етично всичко да се представя само в черни краски. Да, ще вземат повече пари, но се очаква да си свършат работата по-добре и да сложат оригинални части. Иначе ще ти се наложи след 2 години да сменяш пак ауспух (примерно), за да се убедиш, че евтиното излиза скъпо. Пък и ако си забелязал, под предния капак на Румстъра пише "Шкода ви препоръчва да сервизирате колата си в оторизирани сервизи". Освен това в почти всички други вносители, респективно сервизи, има примери за лошо обслужване. доста се отплеснах, съжалявам. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен в ЕТ са само големи "СПЕЦИАЛИСТИ"от типа - кой съм аз, кой си ти...За тази работа само ще ти вземат повече пари отколкото на някой друг читав сервиз.Така, че бегай при всеки друг но не и в ЕТ :evil:

 

Не си особено прав, ама нищо. Не съм имал много вземане даване със сервиза, но от много хора чувам, че там освен "плявата", има много добри специалисти. Излишно е да се подхваща темата "за и против ЕТ", всеки ще бъде прав за себе си. Аз примерно мога със същата сила да заявя, че няма да стъпя в ЕМ Комплект 33, ако ще и 50 % отстъпка да правят, заради кофти отношение на един бастун там.

Идеята ми беше, че не е най-малкото етично всичко да се представя само в черни краски. Да, ще вземат повече пари, но се очаква да си свършат работата по-добре и да сложат оригинални части. Иначе ще ти се наложи след 2 години да сменяш пак ауспух (примерно), за да се убедиш, че евтиното излиза скъпо. Пък и ако си забелязал, под предния капак на Румстъра пише "Шкода ви препоръчва да сервизирате колата си в оторизирани сервизи". Освен това в почти всички други вносители, респективно сервизи, има примери за лошо обслужване. доста се отплеснах, съжалявам. :oops:

 

А бе колега, ходи като ти е кеф в ЕТ да ти излезе двойно гърнето, а колко ше изкара дали 2 или 5 год. това е божа работа. Но не го налагай като............ smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не налагам нищо, просто казвам какво мисля по въпроса. ;)

 

П.П. Междудругото, дали гърнето ще изкара 2 или 5 години не е божа работа, а е въпрос на това от какви материали е изработено(съответно дали е оригинално или менте на половин цена) :mrgreen: , ама нищо. Поздрави!

 

П.П.

Но не го налагай като............
Като кого или какво да го налагам, че ми стана интересно? :roll:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.