Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пак за Алианц, пак гума


tsanko

Recommended Posts

Здравейте, аз в тоя форум освен за прецакани гуми май не пиша, но както и да е. Та отново окапазих един МАТАДОР, то не са дупки, бордюри, мани. Джантите и те вече са надрани, но мисля че още са прави, при високи скорости колата не трепва.

Сънувах, че отивам към морето и ми е кофти, че съм без резервна, и на сутринта към алианц: Коректни, бързи и точни както винаги (а сега РЕКЛАМА)! За гумата и за поредното одрано - написаха ми документите и викат "отивай в сервиза". Мисля че вече дори съм напред от каското :oops: , ама какво да се прави, то пътища ли са, движение ли е.

Като си тръгвах от алианц-а викам "я да си взема 2 бланки да си имам, все ще потрябват" и 2 часа по късно, гледам да не задера колчето до кофата и чувам едно "СКРРРРРРРРРРРРРЪЪЪЪЪЪЪЦ" :o Една кофа седи и жули вратите! Излязох, скарах и се и сега пак трябва да пиша по щетите!

Преди време мислех за 16"ки, 17"ки... сега си мисля, по-добре не!

 

Това е, споделих си мъките. А и между другото, имаше 4 шкоди в халето днес :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.