Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Lancer EVO IX или Subaru Imreza WRX STI


ivan_kostov

Lancer EVO IX или Subaru Imreza WRX STI  

33 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

От техническа гледна точка Lancer е доста по напред! Имам предвид използваните материали (алуминиеви и титаниеви сплави), окачване, спирачки и върховите системи и технологии които са внедрени. Ако търсим състезателен автомобил, а не обикновен сериен "бегатор", то това е автомобила! Доста от сравнителните тестове го доказаха както и оценките на екпертите! Иначе Impresa-та не е никак зле, но зависи от гледната точка и какво точно желаем от автомобила. Impresa е "ширпотреба" и анкетата за момента го доказва. Може и мнението ми да е пристрастно, но като бивш дилър на Mitsubishi съм се интересувал доста по темата и съм изчел доста материал и за двата автомобила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От техническа гледна точка Lancer е доста по напред! Имам предвид използваните материали (алуминиеви и титаниеви сплави), окачване, спирачки и върховите системи и технологии които са внедрени. Ако търсим състезателен автомобил, а не обикновен сериен "бегатор", то това е автомобила! Доста от сравнителните тестове го доказаха както и оценките на екпертите! Иначе Impresa-та не е никак зле, но зависи от гледната точка и какво точно желаем от автомобила. Impresa е "ширпотреба" и анкетата за момента го доказва. Може и мнението ми да е пристрастно, но като бивш дилър на Mitsubishi съм се интересувал доста по темата и съм изчел доста материал и за двата автомобила!

 

Технически Lancer да е по-напред??? а и не мисля че STI е сериен бегатор.... смятам че има доста плюсове, по-голям по обем двигател, 6та скорост, като цяло със съвсем малко по-добри характеристики.... въпреки това гласувам за Мицубишито, най-вече заради външността.... Subaru-то ми е като скачено оттук оттам, леко обло, докато Лансера има отсечените линии на истински спортен автомобил.

 

ето линк към лансер-а - http://mitsubishi-motors.bg/models/Mode ... ain&mid=13

Subaru - http://subaru.newcar.bg/show_koli.php?i ... re_id=2157

 

ИИИ... новият Лансер Ево X (!) - http://www.rs-auto.bg/reviews/article/1 ... cer-evo-x/ :D

 

 

stenly - не бъди скромен разкажи повече какво ти е направило впечатление и в двата модела... и аз съм много запален по тези коли, със сигурност за тези пари не бих карал някоя S-класа на старо ами чисто нов такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лансера за мен е по-добрия избор... по-красив е на външен вид и повече ме привлича някак си. А пък относно Субару-то нямам нищо против.. колата е феноменална и много красива, но застанат ли един до друг Лансер-а изглежда по-добре. Това си е мое мнение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше предаване на 5скорост, в което сравняваха Ево 9 и Субаро. Като цяло водещите, които са много компететни хора и като цяло ги определиха като равни. За завои субарото даде малко по добри резултати на по правите участъци Евото беше по добро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти като да питаш: негъpки??? азиатки??? скандинавки??? нашенки??? :-k :-k :-k

 

И все пак Субару smile103

 

 

2006_subaru_impreza_sti_01.jpeg

 

evofq360_1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гласувах за субаруто. Идея си нямам дали сплавта на някое си детайлче е по добре или в завой не се държи по стабилно оценявам ги на външен вид. Като събера пари и ще си купувам тогава ще гледам и техническата част.

 

 

пп.на субаруто му е по яко че им бутонче и ръзно да си пръскаш вода в турбото :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам лични впечатления от управление на тези коли, но най-добрия ни рали пилот Митко Илиев, който по случайност ми е съсед кара Лансер като ежедневна кола... дали е случайно това? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за Субау-то, ако имам избор само между тези две коли- него бих избрал :lol:

А попринцип нещо като на Доктора (даже вече го сънувам) 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам лични впечатления от управление на тези коли, но най-добрия ни рали пилот Митко Илиев, който по случайност ми е съсед кара Лансер като ежедневна кола... дали е случайно това? ;)

 

Значи си от Младост... макар че Лансер-а го виждам доста често и жена му да го кара. А Митко Илиев съм го виждал няколко пъти с един Ситреон С4... кара си спокойно пича и го боли фара за разни "състезатели" по улиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам лични впечатления от управление на тези коли, но най-добрия ни рали пилот Митко Илиев, който по случайност ми е съсед кара Лансер като ежедневна кола... дали е случайно това? ;)

 

Значи си от Младост... макар че Лансер-а го виждам доста често и жена му да го кара. А Митко Илиев съм го виждал няколко пъти с един Ситреон С4... кара си спокойно пича и го боли фара за разни "състезатели" по улиците.

 

дали не си се объркал нещо? Колата обикновено паркира точно срещу входа на басейна Спартак от другата страна на бул. Арсеналски - червено Ево (7 мисля че е) с много 5-ци и една 8-ца в номера (или обратното) :) Говорил съм лично с него, понеже братовчед ми го познава и са се сприятелили още от участието в шоуто на Слави, където беше сценарист... но може пък да има и друго жилище в Младост, не съм се интересувал.

 

п.п. веднъж ме изпревари това Ево отдясно по България в посока Бояна - не караше никак кротко и правеше слелом нежду колите, после на светофара се опитах да видя кой е на волана и ми се стори, че в момента не беше Митко - така че никога не давайте Ево-то си на приятели ;) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам лични впечатления от управление на тези коли, но най-добрия ни рали пилот Митко Илиев, който по случайност ми е съсед кара Лансер като ежедневна кола... дали е случайно това? ;)

 

Значи си от Младост... макар че Лансер-а го виждам доста често и жена му да го кара. А Митко Илиев съм го виждал няколко пъти с един Ситреон С4... кара си спокойно пича и го боли фара за разни "състезатели" по улиците.

 

дали не си се объркал нещо? Колата обикновено паркира точно срещу входа на басейна Спартак от другата страна на бул. Арсеналски - червено Ево (7 мисля че е) с много 5-ци и една 8-ца в номера (или обратното) :) Говорил съм лично с него, понеже братовчед ми го познава и са се сприятелили още от участието в шоуто на Слави, където беше сценарист... но може пък да има и друго жилище в Младост, не съм се интересувал.

 

п.п. веднъж ме изпревари това Ево отдясно по България в посока Бояна - не караше никак кротко и правеше слелом нежду колите, после на светофара се опитах да видя кой е на волана и ми се стори, че в момента не беше Митко - така че никога не давайте Ево-то си на приятели ;) :mrgreen:

 

Дам объркал съм се.... става въпрос за Ясен Попов. Той кара един бял Лансер, ама не знам 8мица или 9ка е.... всъщност този Лансер го кара предимно жената на Ясен и чат пат навигатора му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Лансъра!Много яка кола и е страхотно изживяване да я кара човек(не че Субаруто не е,ама...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам лични впечатления от управление на тези коли, но най-добрия ни рали пилот Митко Илиев, който по случайност ми е съсед кара Лансер като ежедневна кола... дали е случайно това? ;)

 

Значи си от Младост... макар че Лансер-а го виждам доста често и жена му да го кара. А Митко Илиев съм го виждал няколко пъти с един Ситреон С4... кара си спокойно пича и го боли фара за разни "състезатели" по улиците.

 

дали не си се объркал нещо? Колата обикновено паркира точно срещу входа на басейна Спартак от другата страна на бул. Арсеналски - червено Ево (7 мисля че е) с много 5-ци и една 8-ца в номера (или обратното) :) Говорил съм лично с него, понеже братовчед ми го познава и са се сприятелили още от участието в шоуто на Слави, където беше сценарист... но може пък да има и друго жилище в Младост, не съм се интересувал.

 

п.п. веднъж ме изпревари това Ево отдясно по България в посока Бояна - не караше никак кротко и правеше слелом нежду колите, после на светофара се опитах да видя кой е на волана и ми се стори, че в момента не беше Митко - така че никога не давайте Ево-то си на приятели ;) :mrgreen:

 

Дам объркал съм се.... става въпрос за Ясен Попов. Той кара един бял Лансер, ама не знам 8мица или 9ка е.... всъщност този Лансер го кара предимно жената на Ясен и чат пат навигатора му.

 

По някаква случайност Ясен и Дилян са ми е братовчеди :D Та, Lancer-a e 9-ка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми момчета, Субаруто до последния модел е страшно агресивен като вид! И в крайна сметка за една такава бегачка това си има значение. Няма да споря дали е по-добро като параметри или техника от Митсубишито, защото и двете са много добри коли!!! Особено добри - просто 4х4 и много коне под капака!!! С хубав дизайн са!

 

Но Субару ми изглежда по-надъхано и агресивно - в него бих се возил с повече хъс!

 

Но новото субару е точно това - субару с малка буква - просто дизайна е само за щатите и язък, че ще оклепат колата! Даже от Субару форума я плюят! SubaruImprezaNew_1_560px.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но новото субару е точно това - субару с малка буква - просто дизайна е само за щатите и язък, че ще оклепат колата! Даже от Субару форума я плюят! SubaruImprezaNew_1_560px.jpg

 

 

e какво говориш-дизайна е по.зле от този на Дачия... лично мнение ;) може би пък STI-ката да няма нищо общо... и дано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересни мнения 8)

 

Само не разбрах колко от вас са карали и двете коли? Ама не така едно кръгче ,а яко ръчка поне 50-100km... аз съм ги карал така на сън де ;) и мога да ви кажа ,че единственото нещо което ме влече във МитсуBullShita ,аа такова ЕвО-то де - тва са му наистина Уникално яките седалки ,за всичко друго Фуджи-то го бие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам прилични впечатления от Subaru Impreza WRX STi (няколко хил. км.) и с удоволствие бих си взел точно такова! Мастур...BullShita, както го нарече lorddigital има защо да се казва така :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.