Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Варна - Златни пясъци - винетка?


SeVo

Recommended Posts

От доста време се чудя и питам разни приятели, но и така не разбрах за варненски автомобили иска ли се винетка до Златни пясъци? То много се говори и накрая не е ясно...

Особенно интересно ми е следното: аз съм от Варна. отивам на градския плаж / разбирай Почивка / . Всичко ОК. но като тръгна да си ходя някак си трябва да въртя до Траката / то туй е друга простотия де!/ . и така , всичко много хубаво , само дето има една тъпа табела "vignete" след табелата "край на Варна". аз естествено нямам винетка / тя мойта колица си е само за Вн/ .

 

Изизсква ли се винетка до Траката, Дружба, Златни пясъци?

Много 6те съм благодарен ако някой може да ме светне по тоя въпрос или да даде идея де да попрочета, че сам да се светна...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има списък с пътищата дето се иска винетка. Не помня вече къде точно - може би в сайта на агенция "Пътища. Напиши си мейла и ще ти го пусна. Може да го потърсиш и в гугъла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.