Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 120L - Смолян


kukumitcin

Recommended Posts

Ако не се лъжа за тази кола тема беше пуснал колегата vloo.

Днес до ВТУ"Тодор Каблешков" беше паркирана тази Шкода и направих няколко снимки.

На чистачката му оставих линка към форума и се надявам да го посети.

Ако е студент тук ще гледам да се запозная с него.

Ето и снимките:

004015143-big.jpg

004015144-big.jpg

004015155-big.jpg

004015153-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам аз бях пуснал тема за нея...тя е с ладов двигател...собственика е мисля бай Диньо и синът му Васко я кара повече...бай диньо е тенекиджия и е по сърце шкодаджия...аз закъсах в смолян с мойта и човека ми я направи и каза че 25 години кара шкода и з адруга кола не мисли...а за регисатрацията мисля че се води оснмовен бял с допълнителен червен...

аз съм се возил в нея...малко е шумна ама дърпа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вътре беше с други седалки....волана сменян за друго не се сещам.Утре ще мина да видя дали още е там колата и ще търся собственика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запознах се със собственика на колата днес.Успял е преди дъжда да види какво му бях оставил на колата.

Каза че като се прибере ще посети форума. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес даже на магистралатра се засякохме...и после в Пловдив в магазина на Мебелна къща.

И доста си поговорихме за колата му.

А той каза че ще се регистрира във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Добре дошъл, колега, голямо чакане на твойта хубавица във форума падна. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

smile188 Момчета, човека с тая Шкода се е мярнал за последно във форума октомври 2007, вие сега му казвате "Добре дошъл!" :mrgreen: Май не му е интересно при нас :? :( .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата няма време за интернет ровене гога колата се развива добре очакваме в скоро време сухо не знам дали знаете колата е с лада двг

 

та не се нахварляите просто показвам развитието на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коце, аз просто отбелязах факта, че не е активен във форума. Иначе всяко едно начинание свързано със Шкода го уважавам ;) .

 

VooDoo, с риск да ме обяват за заядливец, ама си спестявай подобни силно "компетентни" мнения като това за ладовия мотор. Може би не знаеш, но някои състезателни версии на Шкода са били екипирани именно с ладов мотор и са печелели не едно и две състезания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 12 години по-късно...

За жалост състоянието ѝ вече:

IMG_20210306_231214.thumb.jpg.e75ffc86adbf2b0762883cd61f6728e1.jpg

IMG_20210306_231201.thumb.jpg.9083bf1bf0428d777f886cb7536645f6.jpg

Дано някой да се хване и да я направи някой ден. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.