Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия - дистанционни втулки


hamsia

Recommended Posts

Незнам дали говоря глупости но все пак:

Някой може ли да каже или да ми покаже какво да търся и да питам - изсипаха ми едни счупени "пръстени" от скоростанат кутия и да съм ходел да търся.

Та ако някой ми каже какво точно търся за да се обадя в ЕТ или по магазини да тръгна и аз незнам.

Гледах по картинки ма като не разбирам - единственното което видях на живо, е че стояха под предавките в някакви гнезда.

Мога да прасна и една снимка на счупените "джунджурии".

Та ако някой даде акъл ще има черпене.

 

Поздрави

 

ПП: Ето какво ми изсипаха в ръката:

 

http://hamsia.no-ip.org/trade/Handsfree/DSC00061.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во си направил бе? Баси мамата :roll: Знам, че не ти е близко, ма що не се разходиш до Митко? Лично аз, нямам идея как се казват тея чарколяци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зегерки мамка им :)

Утре ша се разбере ЕТ имат ли нямат ли за ко иде реч:)

А как е станало - казва ли ти някой - виеше кога минавам от 1 на 2-ра ипо едно време (в петък и трудно на 2-3 пъти ми влизаха 1-ва и 2-ра)

и Сега съединител и тия "педалски" зегерки:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.