Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сваляне на линка за гласуване


Mishelle

Recommended Posts

Колеги, линка за гласуването в BGTop ще бъде свален. Не мисля, че имаме повече нужда от каквото и да е участие в тази класация. Всъщност ние нужда от нея никога не сме имали. Достатъчно сме популярни в авто средите 8) Причините са няколко, но това писмо, което получих днес просто преля чашата. Пускам него + съответния отговор:

 

"Здравейте,

 

Моля оправете си линка за гласуване във форума да става ясно че се гласува в БГтоп за да не Ви спирам сайта. Добавете там просто вместо топ класацията да стане БГтоп класцията.... и всичко ще е точно.

 

С уважение,

Отдел Поддръжка"

 

Ето и отговора:

 

"Здравейте,

 

В предвид факта, че не ние потребителите сме зависими от вас, а вие, като предоставящи услуга, сте зависими от своите потребители, думи като "за да не ви спрем сайта" са меко казано не на място. Пък и това не е сайт, а форум, надявам се правите разлика, нали? И можете да свалите форума от класацията, но да го спрете... Просто не е в законните ви правомощия! Има далеч по-удачни варианти за обръщение към потребител, когато той без умисъл е допуснал считаното от вас за грешка. Но явно все още в БГ не е настъпил масово момента, в който потребителя в Интернет пространството ще бъде уважаван като такъв. Администрирайте си класацията със здраве, ние от Шкода клуб България се дистанцираме от нея. Така или иначе тези дни смятахме да свалим линка за гласуване. Причини няколко, изброявам само тази - липса на добър контрол от ваша страна спрямо коментарите при оценяването на даден сайт/форум. Това е нашата лична позиция, която разбира се не е задължително да се припокрива с вашата.

 

Вашето писмо, както и нашият отговор ще бъдат публикувани във форума, за да стане ясно защо линка няма да го има.

 

С уважение:

Администраторите на Шкода клуб България"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз не разбирам каква е ползата от тази класация - който се интересува от информация за Шкода винаги може да издири този форум в гугъла, така че добре си решил според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile162 Подкрепям и аз! Браво на теб, че не се даваш на такива терикати. Много мразя "мутренски" заплахи от тоя тип. Това ми звучи като "Бате, сваляй ланеца да не ти трошим главата" Айде няма нужда, средата на 90-те отмина отдавана, хората вече имат съзнание. Браво Мишел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз подкрепям напълно действията ти и писмото...достойно си защитил форума и можемд а сме горди отново...пък и тази класация освен от някакъв снобизъм да се видим първи,друг смисъл няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха - каква е тая класация, където топ сайтовете са от рода на

"СВАЛЕТЕ НОВИЯ ХИТ НА ПРЕСЛАВА"

За мене е чест да не бъдем в класацията. :))

 

Едно рамо и от мене Мишел. :)

 

P.S. Това не са мутренски неща, предполагам, че става дума за хлапашки истории - някой се изживява като бог, заради това, че има руут-а на машината където се хостваме - това върши работа само срещу неграмотни юзери.

Поискай официален отговор от шефовете - ако са на същото мнение - сменяй хостинга, според мене :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах този с тоя меил се е изхвърлил като чи*** на мокър пясък :lol: Може момчето да се е убъркало!! С няколко думи и аз съм за, все пак качеството е по-важно от количеството. (като идеята ми е че форума не е умрял за 10000 члена от които доста не са активни) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип никога не съм обръщал внимание на тия и рядко гласувах - просто нямаше смисъл - както каза някой по-горе - който търси - намира.

Ако ще чакаме на този сайт да ни популяризира - е няма нужда.

Дай да направим фен клуб на некой пендел известен - е ще ги сцепим всички в раздела по гласуване:)

Повечето участници в раздела за Авто са с доста повече активни потребители на час , че просто нямаме шанс.

И другото което е - аз не влизам в тоя форум постояно да цъкам и да правя кефа по посещаемост на некакъв сайте за класация - влизам със съвсем друга цел все пак.

А колко до писмото - мисля, че малко го преекспонирате - просто е написано неграмотно от некоя кака от съпорта - предполагам че ще махне регистрацията от техните класации, както правеха за измами (мисля, че още го правят де), а не че ще срине хоста :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е от някой неграмотен писмото ;) Ма шапка ти сваля Юли за отговора! А наздраве по случая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено знам, че не става въпрос за сриване на хост и т.н. Но адски много ме издразни неграмотния начин, по който е написано писмото и позицията, от която се изхожда. Та заради това реших вместо едно "да сте живи и здрави" или по софийски му "у лево", да им сервирам подобаващ отговор :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде у лево...

И аз открих форума с гугъл.

А' ше им .....................**************................e........ката............ ............ ......................... .................. ........********************

 

 

А ма ха де :mrgreen:

Он че ми каже на мене кой съм я!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,ха,ха.

 

Този случай ми напомня времето, когато почвахме да правим Mail.bG. Тогава и ние получавахме подобни писма от полуграмотни инфантили от сайтчета с по 100-200 случайно попаднали скучаещи тийнейджъра.

От тях днес няма и следа, а мейла си върви...

 

И на мен още в началото не ми беше ясно защо толкова държиш на тоз ТОП, ама нейсе! Само да им качаме рейтинга!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак сега я скивах тази тема.Те тея май доста са се взели на сериозно.

Както казва един френд ПИДИ..СИ(да с И)!

 

ПОДКРЕПЯМ ТЕ НАПЪЛНО Mishelle! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, линка вече го няма ;)

Ние отдавна сме доказали, че сме големи и че се развиваме, а те все на това дередже ще си останат...горките :lol:

Рано или късно ще дойде момента, когато от такива класации ще избягат всички сериозни сайтове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.