Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с парното на Фелиция


kolomir

Recommended Posts

Здравейте, искам един съвет. Парното като е включено на макс духа много слабо иначе си върти нормално, сигурно има някакви клапи дето не се отварят и му спират въздухопотока, та идеята ми е трябва ли да се сваля цялото табло и къде са тези клапи?

Благодаря!

П.С. Става дума за фелиция 1.3 пикап

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кранчето на парното ти се намира зад акумулатора. Свали акумулатора и виж кранчето дали е отворено докрай- при необходимост го свали и раздвижи или си купи ново. Това беше при мен и е най-логично от там да тръгнеш- пък ако не се подобри или изчисти проблемът ти чак тогава мисли за сваляне и чистене на цялото парно, защото си е наистина трудоемко(свалял съм на 120-ката и знам ;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее парно на Фелиция = на 120 смех , смееех ... стига с тез глупости бре ора ... парното е най - отзад и най - горе у двигателния отсек и се държи на две гайки без да броим двете гайки на стойката и клемите на акумулатора , отделно Фелицийте или поне повечето са без кранчета на парното , а е сложен радиатора под наклон и са управлява потока на въздуха дали да е през или над него ... съжалявам че не ми работи ЕТОСа да шляпна някоя и друга снимка да се види по - ясно ;)

А по повод свалянето на парно ... правил съм го на Цитроен Ксантия ... е те тва е гооолем *** , а не като на Фелицията :mrgreen:

 

http://store1.data.bg/guestxx/Skoda%20b ... -Up/87.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление още не съм го разбишкал, но тази картинка е направо чудесна, изясни ми се цялата му "карантия" и със сигурност ще ми свърши чудесна работа! Много ти благодаря! после ще пиша какво е било. А от къде си се сдобил с тази литература изглежда наистина полезна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има раздел литература и там всеки е натъпкал това , което се намира в нета и около него ... специално тази книга я наследих с колата и е сканирана и качена в датата за сега , скоро ще я има и на pdf на друг сървър , но в въпрос на време на колеги , които се занимават с това ... е това е директния линк към датата : http://store1.data.bg/guestxx/Skoda%20books/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.