Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

MAXIDOT табло за Fabia


ammcfc

Recommended Posts

MAXIDOT:

podsviceni.jpg

 

Не MAXIDOT

P8110048.JPG

 

Накратко - MAXIDOT е с картинки надписи и сие. Обикновения е само с лампички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се смени, но не си струва да даваш толкова много пари :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четири цифрена

Много си лаконичен :) Дай някакви подробности...плс

Предполагам говориш за поръчка от ЕТ. Каква е точната сума и няква друга екстра има ли за тази четирицифрена сума....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е работата, че не можеш да си купиш табло с макси дот и да си го монтираш ей така, след като разбрах каква е сумата изобщо спрях да се интересувам какво трябва да се прави като допълнение :lol: За Окти 2 беше към 1800лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа - цифра си е! Нали има разни глезотийки като "вграден имобилайзере в таблото..." и незнам си къде още... Иначе симпатично изглежда, но както и при Вас, интереса изчезна и при мен при появата на ~1К евро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом се говори за табла да си питам и аз, да не отварям нова тема.

Таблото ми свети зелено. Може ли да се смени да свети червено като на Ауди? В събота ще ходя до ЕТ да оправям разни документи и ще питам, обаче ако някой е правил тази врътка моля да сподели за което мерси.

 

П.П. Осветлението на Октавията малко по-горе е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се направи да свети в друг цвят, но се съмнявам в ЕТ да ти предложат това, защото това е фирмен сервиз и ако нещо не се предлага серийно едва ли ще се съгласят да ти го направят :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Таблото ми свети зелено. Може ли да се смени да свети червено като на Ауди?...

 

Може да светне в какъвто цвят и с какъвто дизайн поискаш (разбира се, дизайна ще е леко съобразен с лампите по таблото де). Срещу съответна сума, може да се постигне много в тази насока. Само да отбележа обаче, червеното на AUDI-то лично мен ме изморява през нощта. Зеленото е най-подходящия цвят за очите (според разни умове)! Преди да предприемаш смяна на цвета на осветлението е добре да си наясно, какво точно правиш, за да няма после болки в очите :roll:

Успех в начинанието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Таблото ми свети зелено. Може ли да се смени да свети червено като на Ауди?...

 

Може да светне в какъвто цвят и с какъвто дизайн поискаш (разбира се, дизайна ще е леко съобразен с лампите по таблото де). Срещу съответна сума, може да се постигне много в тази насока. Само да отбележа обаче, червеното на AUDI-то лично мен ме изморява през нощта. Зеленото е най-подходящия цвят за очите (според разни умове)! Преди да предприемаш смяна на цвета на осветлението е добре да си наясно, какво точно правиш, за да няма после болки в очите :roll:

Успех в начинанието!

 

Дааа, колегата е прав- учените мозаци твърдят , че зеленият цвят успокоява очите. Аз мога да го потвърдя, ако си уморен и вечер се прибираш на фарове зеления цвят доста добре ти влияе- не бих казал същото за червения :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.