Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спирачни дискове Felicia


tsvetanov

Recommended Posts

Здравейте колеги въпросът ми е някои от вас сменял ли е дискове и каква марка е сложил , аз смятам да сменя моите и се колебая за едни с марка Starline в kanex.bg ги гледеах по 22 лева единия са марката е чешка някой от вас има ли опит или наблиюдения спрямо тази марка :roll: ? В магазина на Симеоновско ми предлагаха "оригинални" за по 30 лева единият :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си Лукас / оригинални / ... няма да съжаляваш . Купувай дисковете с един стар за мостра - два модела са с различна дълбочина ... рзликата е малка , но достатъчна за да неможеш да сложиш апаратите .

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега ще го имам в предвид, а предвид "оригинални"-те дискове на Сименовско Шосе имах предвид с неясен за мене произод , но според продавача оригинални от завода на Шкода :lol:

ЕДИТ: Най-странното за мене беше че барабаните отзад НИКОГА не бяха разглобявани, по тях си имаше нещо като парафин или някаква боя на единия болт син на другия червен а задните накладки бяха съвсем леко износени, докато отпред дисковете бяха доста изпонадрани :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Starline сложих на Пежото и съм доволен.От Козлодуи ги взех след консултация с продавачката,привлече ме факта че са чешки,а и доста евтини.В моя случаи 50лв чешките,а 150лв от СФА-оригинални. :!: :?: :!: :?: :arrow: 50лв чешките :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквай сериозно износване на задните накладки т.к. спирачното усилие е насочено предимно на предните колела ... можеш да ги остържеш единствено ако забравиш ръчната :mrgreen:

Дисковете са особено оязвими ако се кара с прекрасни накладки от -3 лв. на битака , а по Симеон пъка от такива ментаци ;) Лукас дисковете незнам колко са оригинални ... доколкото знам се произвеждат в някаква дъщерна фабрика в Полша , но са добри ... малко по - скъпи са , но си заслужават парите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте сложих в крайна сметка от тези дискове Starline и накладки Mintex , колата спира много добре за сега след 20-30 000 км ще се разбере до колко са добри дисковете :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на тема спирачки съм малко луд и никога не се стремя към компромиси на таз тема и да си призная до сега никога не са ме подвеждали ... да чукам на дърво и за напред да е така . Та и на тема марки вече съм освидетелстван олигофрен и то не за друго а вече ядох дървото с едни прекрасни дискове купени от мой приятел работещ в сферата на търговията с авточасти / не с Шкодата , а с една Вектра , която карах известно време / ... та усетих , че дисковете са се поизкривили и веднага нови , ма при Вектрата избор голям / всеки гараж в Турция бълва яко / и ги смених , след което установих , че проблема си остана и в последствие като усетих същия проблем на Шкодака на Юли / Mishelle / му беше много трудно да ме убеди , че не лошо да почна от дисковете , ма Тома неверни му требеше цяла зима та да ми уври главата и от тогава се доверявам на оригиналното колкото и скъпо да е ... дано не съм лош пророк и се окажат хубави , а ако са и чешки екстра.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, ако има някакви проблеми с тях със сигурност ще пиша по натам , за да знаят другите. Надявам се да се окажат не само евтини но и добри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.