Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ретро изяви в София?


deel_1981

Recommended Posts

По канал3 дават директно,но не бих казал че е особено интерестно.Картинги,формула,ретро,рали автомобили,мотори,ATV-та,презентация на нови Honda и Toyota,автокъща Citycar,на мутрите колите и калпави организатори и водещи от сорта на Румен Луканов,които незнам дали има книжка и какво разбира от автомобили.А бе малко стана "манджа с грозде".Гледаите го по ТВ,маи не си заслужава на живо.Нелегалните сбирки са по интересни и организирани. :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен за в неделя ми приказваха нещо но както и да е, а и по ТВ няма как да стане защото тази съчинена телевизия отдавна я нямаме на кабеларката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та така колеги, ставало въпрос за някакъв празник на полицията и мероприятието е било пред КАТ. Според мен е било доста по интересно от тея дивотии на спеед феста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та така колеги, ставало въпрос за някакъв празник на полицията и мероприятието е било пред КАТ. Според мен е било доста по интересно от тея дивотии на спеед феста.

 

това е ежегодно, май правеха парад в двора на КАТ наред с други демонстрации от поуицаите. Тая година обаче не знам кой ретроклуб са поканили, че и те нещо се разцепиха като синодите - специално на спийд феста бяха от клубовете "Класик" и Ягуар, председателя им е един и същ човек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.