Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Газова бутилка...


SeVo

Recommended Posts

Искам да попитам относно газовата бутилка...

Положението е следното: поради не едно местения на бутилката ми в задния багажник, нивомерът вече нищо не показва /карам Шкода 120 и ми се налагаше доста често да си проверявам акумулатора докато някрая не го разкарах в двигателния отсек/. Може ли някой да ми каже под какъв ъгъл трябва да е завъртяна и аз как сам мога да си я наместя... иначе смятам ,че нивомерът работи , защото някой път дава показания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, попринцип нивомера по книгите пише , че трябва да е под 45 градуса, на моята 120-ка също е в задния багажник- нивомерът отчита , но не е верен- обаче аз си познавам колко газ има, а и при това си засичам газто по километража ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок, мерси...

аз нямям проблеми с отчитането на горивото по принцип/ с точност +/- 10 км мога да предвидя кога газта свършва/

но ми се иска новомерът да си показва /по принцип съм перфексционист, а шкодичката ми е много близко до сърцето smile169 /

а и май имаше нещто такова, че има вентил затварящ на 80 % напълнена бутилка, а ако поплавъка не "плава" добре ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.