Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля Софиянците за помощ!


deel_1981

Recommended Posts

Здравейте пак, в неделя ще трябва да огрея в София и ме вълнува кои линии на градския транспорт и в каква последователност трябва да ползвам, за да стигна от Централна автогара до Орландовци?

 

Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хващаш 305 или 213 или 313 или 214 от Централна Автогара и слизаш на Окръжна болница. Оттам хващаш автобус 1

 

Абе адаш къде прати човека бе? Каква Окръжна болница, той пита за Орландовци?

 

deel като слезенеш от автобуса: дърпаш триста метра пеша посока центъра по Мария луиза и ще видиш къде трамвайната линия завива наляво. Това е посоката към Орландовци, от там взимаш Трамвая и си в Орландовци.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хващаш 305 или 213 или 313 или 214 от Централна Автогара и слизаш на Окръжна болница. Оттам хващаш автобус 1 или 3 и си там. Единицата и тройката минават ПРЕЗ Горубляне. Можеш да хванеш 5,6, които минават ПОКРАЙ Горубляне ( по Цариградско).

Ако бъркам нещо, моля колегите да ме поправят ;)

Колега pepi, не обърквай колегата - той иска да иде до "Орландовци", а не до "Горубляне":!:

Колега, слизаш на Централна гара, питаш как да стигнеш до ул. "Козлодуй" - намира се на няколко минутки от ЦГ, надолу по "<мария Луиза", посока "Шератон". От лявата ти страна се намира спирката на ТМ2, 3 и 18. Който и да хванешт от тях, отиват до "Орландовци". Ако много се объркаш, ето ти телефона ми, обади ми се, за да се упътя: 0886 55 17 55, Владо

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да се извиня - колегата не се е объркал, аз бях сбъркал и бах написал горубляне, но го коригирах после без да пускам нов пост, защото нямаше отговори още.

 

Благодаря за бързата реакция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип из софия се движа с карта в ръка - рядко ми се налага да ходя там, та питах ориентировъчно, смятам че ще се оправя и благодарение на инфото без много питане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пак, в неделя ще трябва да огрея в София и ме вълнува кои линии на градския транспорт и в каква последователност трябва да ползвам, за да стигна от Централна автогара до Орландовци?

 

Благодаря ви предварително.

 

Двата квартала са близко, ако имаш възможност дай 3лв за такси, защото постоянно сменят градския транспорт.... аз от колко време не съм се возил на него, тук също надали ще намериш много такива, все пак сме автомобилен форум :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз живея в орландовци за да стигне6 от гарата донашия квартал треа да фанеш трамваи 3 или които и да е за една спирка и после 2 , 18 или пак 3 (трамваи) 100 процента достоверно инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.