Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ММм... отново проблеми


Dimiter

Recommended Posts

Немога да я разбера тази кола все едно има настроения. Понякога работеики на място изведнаж оборотите почват да падат накрая светва индикатора за маслото после за акомулатора и накрая угасва. И не го прави винаги . Още нещотояновия съединителя е някакъв ужас . Даваш газ и ако го отпускаш малко по бързо почва да тресе цялата кола и следмалко като отлепи леко от спряло полойение спира. Така след последната центровка която направихме стана още по зле от преди... неможе да дигне пожече от 110 на 4-тварта (а преди си държеше 120 без проблем) . Понякога умния километраж си показва грешно. пускам се примерно по едно надолнище на свободна и според моио виждане колата се джижи с поне 60 обаче километража седи на 40 продажлажам да я пускам и за около 300 метра по надолнището (от кръста надоло за тези които са от Бургас или просто знаят кое е)стигна до 45 а колата се ускори поже4е и изоб6то не спира6е после се едно се джийи с 45. Някакви идеи.... че просто не е нормално така и много ме дразни когато нещо не е в изправност или не работи правилно. Утре ще има чагаркане по таблото ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери карбуратора да не се е запушил. Аз имах подобен проблем.. имах някакъв боклук и ми заставаше точно на жигльора и ми падаха оборотите и гаснеше колата. Изчистих го и се оправи проблема.. така, че провери и твоя.. може да е от там ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само да помоля да не правиш толкова грешки в писането, че е голяма мъка да се чете така.

 

П проблемите ти - освен карбуратор може да е от маркуча на сервото на спирачките, ако е пробит някъде дърпа въздух и се миени оборотите, освен това може да имаш крива основа на карба и от там да дърпа въздух, аз съм ги имал и двата проблема.

 

За съединителя, диска който сте сложили не е бил балансиран и е биел нал вероятно, про мен проблмът с тресенето изчезнам след около 500 600 километра, просто феродото се е поизносило и са паснали нещата.

 

Успех в боренето на проблемите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам за грешките да се поправя но съм свикнал на шльокавица извинявам се :oops: . Иначе мерси ще поразгледам карбуратора мисля че не и достига въздуха и затова не се дъжи на линия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.