Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купуване на бракувана кола


skodka

Recommended Posts

Колеги - какъв договор ми тррябва за купуване на бракувана кола, като няма да й използвам купето и двигателя? Казаха ми, че може и без нотариус?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако колата вече е бракувана не ти трябва нищо...тя е без номера и е спряна от движение...единствения ти проблем е ако е далеч от мястото където ще я разколачваш...защот без номера е трудно предвижването дори и с теглене...успех с колицата...и няма се косиш не ти трябва нищо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както ти е отговорил колегата - не ти трябва нотариус, освен ако човека, който ти я продава не е някакъв гад абсолютен и след като я купиш, не я оняви за изчезнала, и посочи теб за крадец :lol: ... инъче нямаш грижи, щом няма да ползваш мотор и купе.

ако продавача е твой човек и ако ще я транспортираш - вземи бележката, удостоверяваща, че колата е бракувана, поне докато пробереш колата. в никакъв случай обаче не я карай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК ще видя какво става - а иначе ще я дърпам около 1км! Дано няма проблем. Той каза, че има някакъв договор, само 1 свидетел ми трябвал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе свидетеля е хубаво нещо ама не му виждам смисъл...и както колегата ти каза ако си вземеш бележката или продупчения талон та ако стане нещо да покажеш че не си я гепил на буксир...тва е най важното...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.