Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Барче за Фаворит


simmen

Recommended Posts

То не че ще намеря скоро финанси за газариики и глезотиики по скодилака де, при положение че има какво по важно да се прави по него, но то нямане кво да правя и от гъдел я да разпитам как стои въпроса с барчето между скоростния лост и касетофона. Виждал съм ако не се лъжа монтирано барче на такива шкоди там. Някой може ли да каже какви са вариантите, най-добре някой които има такова сложено в колата и някоя снимчица да къчи как изглежда точно. На моята съм сложил една поставка за чаша там на земята пред скоростния лост. Оказа се че неможе да се закъчи на вентилацията и хайде една видия и на земята. Супер е удобно, държа си шише 250мл с минерална вода там и е точно до ръката ми. Но се блазня за барче нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова искам между лоста и касетофона:

http://www.auto2.lidovky.cz/clanek_lido ... _clanek=64

Някаква идея какви пари са тязи барчета, и за фелиция или за фаворит са си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тези барчета са за Фелиция.

Ако не се лъжа в една тема беше писано за цената и по спомен беше към 100лв.(не съм 100% сигурен).

Ще ти издиря темата.

 

Ето я темата:

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 0%F0%F7%E5

Както ще видиш цените са доста солидни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.