Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Консултация - Фабиа, 2002 г. 1,4 MPi на 70 000 км.


Moskvi4ar

Recommended Posts

Отговарям веднага :mrgreen: : За да бъде ЕВТИНА! Покарах и се повозих в такава - крайно разочарован съм от използваните материали в купето, ужасна, груба и евтина пластмаса, която скърцаше (кола на 3500км). Двигателят (1.4МПи) се чуваше сякаш беше на коленете ми... Вътре ме хвана клаустрофобия, създава чувството, че си в консерва, същевременно като погледнеш навън съзираш огромните странични огледала и вътре започва да ти се струва още по-малко мястото. Абе изобщо не може да се мери със старата Фабия.

 

Ето това го говорих и аз, след като направих първия тест драйв на новата Фабия, но тогава никой не ми повярва 8) Даммм

 

Честно да ти кажа, мнението ми не е повлияно от твоето, даже не знам къде и кога си го писал, не съм го чел. Но явно и на теб са ти направили впечатление същите дразнещи факти :( .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах го когато тръгнах да избирам четвърта Шкода :) Пред новата Фабия избрах Фабия Едишън 100 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не говоря за едишъна, който се продава в Германия, все пак цената му е колкото на РС :lol: Говоря за Фабия Елеганс със спортен пакет, която се продава на българския пазар ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вече спряха старата Фабия хеч и РС - квото беше, беше. Предлагат се сега само комби и седан. Като влезе и новото комби по шоуруумите, ще спрат старото. Така ще е и със седана...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.