Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изправяне на Джанта?


baijoro

Recommended Posts

Преди години, когато стартира тази услуга цената беше лев на цол - независимо много или малко е окривена джантата. Ако някой има по-прясна информация - да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Перник има едни много голям сервиз за гуми Express ( вече е верига и е "Non Stop")

Те взимат 5лв. за тенекиена джанта и 15лв. за алуминиева- размера не е от значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва за 5 лв и аз го мога само с два чука по възможност по - големи да не млатя много :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се шегувам- никак даже! Качват я на машината и си я изправят :) На 120-ката ми изправяха предните 13''-ки взеха ми 16лв. за изправяне и баланс :D 5лв. на джанта за изправяне и 3лв. за баланс и отгоре на всичкото работят само с нови професионални машини и хората дет работят там са всички професионалисти :) Не, че ги хваля, но аз лично съм предоволен 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна ми взеха 60 лв за 4 бр. 15- ки като тази цена включва демонтаж от колата, демонтаж на гумата, изправяне и обратните монтажи и баланс. Излиза точно лев на цол с екстрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За обикновена стоманена джанта 13-ка ми взеха 10 лв преди месец. Ако искаш мога да проверя цените. Единствения проблем е, че сервиза е в Х, но пътувам до там непрекъснато. Вероятно цените са добри (а качеството е ок), щото доста коли от Пловдив и Сз идват.

 

Имат си струг само за джанти. Не знам дали се казва точно струг, но се измерва с микрометър и има разни доп. хидравлични инструменти. Изправят и алуминиеви джанти, счупени и смачкани (не само огънати леко). Също и монтират гуми и продават нови (но само по заявка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също имам спомени че за стманена джанта беше 10 лв.

за алуминиеви повече

Ценитте са в Радиал под Моста Чавдар от преди година и малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.