Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Алтернативни Шкода Календари :)


ammcfc

Recommended Posts

Абе, и шкодите са добри!!! smile155

 

Да определено са добри. Само дето тази, която ammcfc е постнал снимка в пост-а си не е РС.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод червеното ... едни хлапета си седят в парка и минава много засукана мадама с червена рокля и единия се изцепил :

- Малееее кат видя червено ставам кат бик.

а мацката отвърнала :

- И аз кат видя 100 в зелено ставам кат крава.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод червеното ... едни хлапета си седят в парка и минава много засукана мадама с червена рокля и единия се изцепил :

- Малееее кат видя червено ставам кат бик.

а мацката отвърнала :

- И аз кат видя 100 в зелено ставам кат крава.

smile159

smile159 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква мутра си поръчала Мерц S-класа - последен модел, с всички възможни екстри. На светофара, до него спира черен трабант с лети джанти и затъмнени стъкла :). Шофьорското стъкло на трабанта бавна се сваля и отвътре се показва некъв пичага с чаша уиски в ръка и пита мутрата: Как е? Какви екстри има? - Мутрата казала- абсолютно всички! А тоя с трабанта - Ами аз имам ледарка, мерца има ли? Мутрата се ядосала, газ обратно към балканстар, вдига им лют скандал- нали ви казах всички екстри... и т.н.

Поставили му ледарка и оня гордо си кара мерца и не щеш ли на един свтофар пак изкочил черният трабант. Сваля се пак стъклото и се показва нашият човек със сандвич в ръка и пита мутрата - Е, как е? Сложиха ли ти ледарка? - Мутрата - сложиха ми...Нашият човек - а микровълнова да си топлиш сандвичите като мен имаш ли?...

Мутрата пак побесняла...Газ отново към балканстар... Скандал... Слагат му и микровълнова. Мутрата доволен и чака да засече някъде тоя с трабанта да му се похвали. Обаче оня с трабанта никакъв го няма. Един ден мутрата отива на кино в Арената и там на паркинга гледа черния трабант паркиран, но с работещ двигател. Почукал на затъмнените прозорци - никой. Почукал пак - никой не се обажда. Чак след минути, предният прозорец бавно се отворил и се показъл нашият човек с мокра коса и кърпа на главата и му казва -

Извинявай, че не ти се обаждам... ама тамън си пуснах един душ, че много горещо ми стана....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя календар отдавна сме го бистрили тук, но и аз с нетърпение чакам да вида тазгодишното му продължение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някаква мутра си поръчала Мерц S-класа - последен модел, с всички възможни екстри. На светофара, до него спира черен трабант с лети джанти и затъмнени стъкла :). Шофьорското стъкло на трабанта бавна се сваля и отвътре се показва некъв пичага с чаша уиски в ръка и пита мутрата: Как е? Какви екстри има? - Мутрата казала- абсолютно всички! А тоя с трабанта - Ами аз имам ледарка, мерца има ли? Мутрата се ядосала, газ обратно към балканстар, вдига им лют скандал- нали ви казах всички екстри... и т.н.

Поставили му ледарка и оня гордо си кара мерца и не щеш ли на един свтофар пак изкочил черният трабант. Сваля се пак стъклото и се показва нашият човек със сандвич в ръка и пита мутрата - Е, как е? Сложиха ли ти ледарка? - Мутрата - сложиха ми...Нашият човек - а микровълнова да си топлиш сандвичите като мен имаш ли?...

Мутрата пак побесняла...Газ отново към балканстар... Скандал... Слагат му и микровълнова. Мутрата доволен и чака да засече някъде тоя с трабанта да му се похвали. Обаче оня с трабанта никакъв го няма. Един ден мутрата отива на кино в Арената и там на паркинга гледа черния трабант паркиран, но с работещ двигател. Почукал на затъмнените прозорци - никой. Почукал пак - никой не се обажда. Чак след минути, предният прозорец бавно се отворил и се показъл нашият човек с мокра коса и кърпа на главата и му казва -

Извинявай, че не ти се обаждам... ама тамън си пуснах един душ, че много горещо ми стана....

 

Предлагам под черната хроника да сложим един раздел за вицове все пак не целия живот ни е черен!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.