Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Едно въпросче за тунинг части.


skodko

Recommended Posts

nqkoi znae li nqkoi magazin4e v bg za tuning 4asti na skoda 120 l qponka ii tam kakto im vikaha govorq za spoileri pragove broni takiva raboti as dvigatelq i oka4vaneto ve4e gi barnah :mrgreen: nqkoi ako znae da pi6e 6e mi svar6i mn rabota

 

ПИШИ НА КИРИЛИЦА!

Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми двигателя е вече с два вебевра спортен колянов вал къси биели спортен распределителен вал,продъних гърнето и му слойих вата да праи по плътен звук,а не да реве като садрана а за окачването съм срязал пружините да не ми бяга по завоите много и смятам още неща да барам ама не знам ко барна сигурно ще е добре спирачките да подсиля ама нямам идея как някои ако знае да казва ама мисля да си купя спойлерите и тогава да я карам щтот двигателя не вярвам да издържи много с тоя тунинг горе долу.за външния жид само джанти съм сменял полсе обещавам снимки ако успея да намеря магазин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ся се сетих да си предложа услугите ако някои иска савети по подъжката на 120-ки да пита,а за помощ(говоря за ремонти) ще стане малко по сложно щото съм от чирпан и не вярвам на някои да му се разкарва до тука иначе баща ми разбира от 120-ки(цял живот тва е карал) и ще се радвам ако мога да помогна на някой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

също търся и 5 степенна трансмисия ако знаете някой да продава обаждайте се.а как вървят цените на новите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

се забравям по нещо мама му стара ся питам някои продава ли оборотомер и колко струва нов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като забравяш има бутон ""едит"" и може да си допишеш в старото мнение.

 

оборотомер:

цена на 2ра употреба как си го намериш>> аз си купих преди 2 години за 25 кинта

цена на нов по последна информация>> с поръчка от чехия и чакане към 100лв безмиследно според мен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skodko, я прати някоя снимчица на мотора с 2-та вебера да му се покефим :) Колектора сам ли го направи, лят ли е или заваряван от тръби?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми нямам снимки още мисла като я напрая изцяло тогава да я снимам иначе колекторите са заваряни не мойах да намеря ляти :mrgreen: абе я кажете каде се намира то магазин че нищо не успях да намеря с търсачката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те феновете сега отиват към най-убавия магазин - Докси (Република Чешка) :mrgreen:

 

Ако смяташ, че може да стигнеш до Пловдив, ще се радваме да видим твоя бързобегуняк smile076 Доста фенове ще му се зарадват :)

 

ПП- какво означава спортен КОЛЯНОВ вал - олекотил си го или си намерил с по-дълъг ход (мх, гледам че си споменал за къси биели, значи е именно това!) та въпросът е как го намери или от кво е :mrgreen: :D

 

Поздрав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса за външния тунинг.. :mrgreen: Разгледай тези сайтове www.Ellri.cz & www.skoda-tuning.cz и предполагам, че в Пловдив в магазина на Skoda ще можеш да си поръчаш нещо;) .

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в кой магазин на шкода в пловдив тоя в мебелната къща или другия аз от тоя в мебелната къща останах доволен щот имам и друг двигател-оригинален и от там си купих гарнитури и филтри на доста ниска цена и нищо не видях за 5-степенната скоросна кутия също ако има хора които се занимават с лада един приятел търси скороска кутия за 2107 обаждайте се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за сайта ама някой ако може да ми каже тея цени в левове

 

намери си валутен конвертор, вместо да искаш подобни абсурдни неща:evil:. Върти ми се в главата, че 28 крони са около едно евро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа някой ще ми каже ли как да си слойа аватар че нещо не ми е ясно и да питам някой дали има каталог на стари шкода имам предвид 120 130 рапид такива.пак имам въпрос ладен оборотмер ще стане ли на шкодата и ако да как се монтира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ладовия също става . По последна проверка на автоморгата близо до нас бяха по 5 лева пар4ето. Но незнам дали има още. И аз смятам да слагам та доколкото четах преди се сварзва към бобината на Л1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои колега ако има skype да каже да си пишем да се похвалям сложих ладения оборотомер и работиии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете за отклонението, колеги, но четейки темата имам чувството, че не съм в БЪЛГАРИЯ - ТОЛКОВА МНООООГО ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ. Да не говоря за НЕСЪЩЕСТВУВАЩИ ФОРМИ като "ладен оборотомер", което след превод трябва да е ЛАДОВ ОБОРОТОМЕР!!!

 

Още веднъж извинете, но не можах да се стърпя!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.