Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 2 - добавяне на екстри


ok3

Recommended Posts

харесах си разни нещица от английския сайт на шкода

http://www.accessories.skoda.co.uk/accessories_faq.aspx

и си ги поръчах

- от днес -щори за задните врати (малко скъпи но съм доволен от оригиналните около 170лв)

http://skodaclub-bg.org/gallery/thumbna ... ?album=217

- от преди месец-пластмасови предпазители на праговете -около 70 лв

http://skodaclub-bg.org/gallery/thumbna ... ?album=218

взех си и механична щора на задното стъкло ,но не съм я поставил още

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такива предпазители за праговете си сложих и аз.Бях си ги поръчал от ЕТ и съм много доволен. Освен, че пазят прага от драскотини при качване и слизане, изглежда и красиво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер придобивка е това!

Аз за съжаление на моята Фабия нямам отзад-не ми се лепят от онези в магазините-а колко следи имам от........токчета(мама им к....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

харесах си разни нещица от английския сайт на шкода

http://www.accessories.skoda.co.uk/accessories_faq.aspx

и си ги поръчах

- от днес -щори за задните врати (малко скъпи но съм доволен от оригиналните около 170лв)

http://skodaclub-bg.org/gallery/thumbna ... ?album=217

- от преди месец-пластмасови предпазители на праговете -около 70 лв

http://skodaclub-bg.org/gallery/thumbna ... ?album=218

взех си и механична щора на задното стъкло ,но не съм я поставил още

 

Приятелю изобщо не са скъпи щорите, мойте са същите и от милотек излязоха 300 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю изобщо не са скъпи щорите, мойте са същите и от милотек излязоха 300 лв.

 

Не е от евтините неща. Въпрос на финансов ресурс :!: :D Но най-важно е желанието :!: smile076 smile034 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес за поред път се ядосах от ходенето си до ЕТ ,от десетина пъти повечето съм се ядосвал от тия несериозни тъпанари, освен всички работи по-горе си поръчах и vRS спойлер за капака на багажника :първо ми казаха доставка 2-3 седмици и .......... мина месец ,после получих sms че нещата които съм поръчал са пристигнали -ОК отивам ама спойлера го няма ,след 15 мин разговори го намериха в склада и ми викат ако искаш плати другите неща ,а него направо ще го платиш в сервиза и отивам в сервиза те гледаха колата,цвета,талона и викат като го боядисаме ще ви се обадим ,незнаем колко ще излезе ама боядисването е към 150-200 лв ,аз ги питам трябва ли да оставя някакви пари ,а те не.Минаха няколко дни и вчера ми се обаждат и ми казват трябва да минете да оставите капаро около 100 лв да почнем да боядисваме за да не се откажете (тъпанари) ,но както и да е отивам днес и ми дават сметка от 600 лв т.е. всичко без монтажа и аз има викам нали казахте 100 лв ,не не било ,да ама аз нямам толкова пари в мен и те ами има един банкомат на Фантастико е да ама на майка ви в пу...та с извинение писна ми от тоя банкомат.

Купувам си кола те ми я продават без стелки ама и в магазина 1 месец нямат,гумите ми пренапомпани на 3.4 атмосфери ама си траят, сложили ми лепенка на задното стъкло а в упътването пише да не се прави,направили ми договор в евро а не взимали евро на касата ,а нямали и ПОС устройство, абе аз да не съм дошъл в бакалията.Продават ми механична щора на която пише да не се продава немонтирана на крайни клиенти.Взе да ми писва ,все пак си плащам и то не малко за всичко това...

http://img470.imageshack.us/img470/3955/me20031ni6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много хора са ми казвали че ненавиждат тия лепенки но шефа ми е на друго мнение и последният път като не сложих лепенка на един клиент олекнах с 50кинта :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма нищо против никой от работниците персонално,освен един от магазина ,става въпрос за цялостното обслужване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък само не разбрах за каква лепенка на задното стъкло става на въпрос.

Ok3, да не е стикерът на ЕТ?

Защото аз си взех коата без.Никой не й беше сложил.А дори и да беше още същия ден щях да го махна :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи,

 

Старата ми Фела се продава по-лесно, защото има тази лепенка - гаранция, че е от ЕТ, а не "нов внос"... Иначе и аз на 18ти миналия месец като взех Фабията нямаше лепенка. Още се чудя дали да мина да ми я сложат. Реално обаче на фелата лепенката се е сбръчкала, напукала и здраво покафевяла - грозна гледка.

 

Да не говорим, че колата ми беше поръчана с напречни рейки за покривен багажник, без монтаж, и като я взех рейките бяха на задните седалки. Като се прибрах и ги извадих, се оказа че са за шкода с надлъжни (комби) и не мога да ги сложа. Като ги върнах ми казаха, че трябва да поръчат от Чехия и вече 3 седмици си чакам да ми се обадят. Дано не ги получа на първото сервизно отиване :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе бързи са като охлюва на ОМВ, всеки ден се поръчват разни неща,а и чехия не е на другия край на света все пак,според мен би трябвало да поддържат някаква складова наличност а те нямат нищо "горките" ,само им виж магазина smile160

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те през лятото продаваха зимна течност за чистачки вие пък говорите за складови наличности smile168

 

Еххххххх трагедия smile160

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ли ще излезе ако си сложа пръскачки на фаровете на Октавията :roll: Дали изобщо има тази възможност :roll: ОК3 ти замислял ли си се за тази екстра?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз имам понеже съм със ксенони и нищо ,че се плаща отделно ги продават само с пръскалки

удобно е макар,че някой път трябва да изкл фаровете за да си измия само стъклото, незнам дали си заслужава да си ги поръчаш отделно,кой знае колко ще те изръсят а и незнам дали обикновенната броня е пригодена

има и смешна страна ,както каза един колега от англия,с тях винаги може да изпръскаш хората покрай които минаваш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможност не само има, но и е задължителлно ... ако искаш ксенони :mrgreen:

На мен (Octavia 1) ми излезе към 250 кинта при поръчка от завода. При допълнително се сменя и бронята, т.е. очаквай към 500-700++... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, кофти е през зимата с ксенон и без пръскалки на фаровете, ама чак пък да е задължително :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото ми е известно в Германия (и не само) е задължително. Мисля че в Бг още не е, но и това няма да е за дълго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам, че темата е подходяща за моето питане и да питам.

Някои знае ли дали може да се сложи допълнително ESP на октавия 2, а също и това за налягането в гумите.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам, че темата е подходяща за моето питане и да питам.

Някои знае ли дали може да се сложи допълнително ESP на октавия 2, а също и това за налягането в гумите.

Поздрави!

 

Миналата година със сигурност не можеше - специално питах ,като си взимах моята, но след като вече внасят L&K, може и да може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези екстри слагани допълнително струват много пари :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Супер придобивка е това!

Аз за съжаление на моята Фабия нямам отзад-не ми се лепят от онези в магазините-а колко следи имам от........токчета(мама им к....)

 

Защо не си поръчаш от ЕТ пластмасови предпазители - в комплекта има и за четирите прага ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.