Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Каква глава става за фаворит 1.3


hitman```

Recommended Posts

Имам си един фаворит 1.3 карборатор 91г. но пукнах глава и сега ми предлагат глава от голф 87 1.3 обурудвана въпроса ми е дали ще стане???

 

 

 

П.П. моля помагайте че да не дам пари за нищо ... и още ако някои има глава от фаворит да пусне едно пс или да ми пише на маил-а спешно е ... мерси предварително за отговорите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Фаворит става глава от Фаворит/Форман/Фелиция ... за Фабия 1.4 8V малко се съмнявам , но с повечко напън мое и да стане , а тоз дет ти дава таз тиква иска да ти вземе кинтите само ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега сигурен ли си един майстор ми беше казал че можело и да стане от голф 1 1.3 карбуратор ... само че проблема беше че валовете не стават и треа да е комплектована ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно на мотор с долен разпределителен вал ще пригодиш глава с горен ... тоя майстор споко го смени без да му обясняваш и що се кахъриш толкоз една качествена заварка е между 20 и 50 кинта и един шлаиф за 40 - 45 и ти е готова колата ... в краен случай една тиква втора ръка + един шлаиф и пак си на пистата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми пусни една обява в Купува и остава да чакаш , а ако бързаш и си от София скокни до Монтевидео там със сигурност ще има , но на ква цена ... незнам :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпросът е че съм от Варна ... а и за нова пари немам ... казаха ми че около 500 лева била комплектованата незнам дали е вярно но предполагам че е там някъде мерси за съвета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова в Казанлък(един от основните вносители) е 600лв необорудвана е мойто инфо - забрави.

Аз имам глава, за която ще се разберем, обаче трябва да се разходиш до София, ако бързаш не става, пък и Варна има къде къде по активни членове тук, които ще измислят нещо, просто трябва да ти прочетат съобщението

 

за това от Голф ?? :P:P:P:P И на мене ми е интересно как ще стане - ако ставаше - всички щяхме да сме с Голфови може би. Тоя майстор сигурно е чувал, че Шкода е от VAG, сигурно с това му свършват знанията за Шкода ;)

 

P.S. А - за лепенето - има едни простотии на Holtz - 17лв. някъде - ако не е голяма повредата - оправя играта, става - виждал съм да се събуждат мъртъвци така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.