Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Алуминиеви джанти-ремонт


Recommended Posts

Мойте също ги издрах благодарение на гумите (нямат защитен ръб :( )

Засега ги карам така, но съм решил като ги издера порядъчно да минат на една песакоструйка и да станат черни :mrgreen: Мнооого готино седят ... поне на другите коли де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черни джанти на червена кола стоят срахотно! Не знаех, че с такава "-струйка" могат да се направят черни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черни джанти на червена кола стоят срахотно! Не знаех, че с такава "-струйка" могат да се направят черни.

 

Самата песакоструйка (или пясакоструйка - от де да знам кое е правилно, май второто ама... :? ) не прави джантата черна. Просто разкарва повърхностния лъскав слой и дава възможност да я боядисаш след това. Това ми беше идеята. Проблема е да се намери читава боя. И най-важното - да не е лак. Трябва да стои матово иначе става грозно.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То има разни грундове и китове специално за алуминий , но за тва знаят майсторите дет се занимават с това ... просто трябва да се посетят като им се занесат джантите ... а за песакоструйката мисля , че е нужна когато по джантите има слой патина ... така за щяло и нещяло да се яде от метала не е удачно според мен .

 

По повод майсторите имаше една тема , където бяха споменати два три адреса , ма нещо не ги откривам ... сещам се само за едни до института Пушкаров , но никога не съм ходил там :oops:

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за еднократно извършване на операцията. След това при дефекти - боичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Малко да съживим темата.

Кажете къде ремонтират алуминиеви джанти, ето за това става въпрос:

post-3360-138453220206_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.