Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ретро парад Хасково...


Biohazard

Recommended Posts

Някои виждал ли е или знае ли за този Rapid, защото аз за първи път го виждам :?: :!: :? :mrgreen:

 

003926448.jpg

003926510.jpg

 

А ето и цялата галерия:

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=171008&photo=2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има някъде за него писано във форума.

Ако не се лъжа този рапид се появи преди година на ретро парада в Хасково.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този Рапид (по-скоро Гарде) е на сина на бай Митко Казаков от Ст.Загора, който има и сивозелена Октавия от 60-та г. Октавията беше на събора 2005 г. в Копривщица а гардето са го завършили тази година и за пръв път го показаха на рали Розова долина. Засега е временно с мотор от 105, но оригиналния ЛС мотор също се стяга в момента, както и купето, което както казва момчето вместо тези присадени от друга кола пластмасови брони скоро ще има ръчно изработени ламаринени престилки в стил Шкода Рапид Льо ман :)

 

p.s. интересни снимки - някои коли за пръв път ги виждам: червения Триумф, жълтия Форд от преди войната и дори една формула Естер - с каква ли механика е, понеже огледалата ми приличат на шкодови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Формулата прилича като да е MTX 1-03: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=168328&photo=8

 

да - ладов мотор и шкодови скорости, прилича на такова, а и на волана пише МТХ... интересно колко ли подобни формули има в Бг? За тази конкретно какво знаеш, тамошна местна ли е? Понеже и аз познавам един дето се занимава с такива формули по същата схема, но е в Илиянци и не вярвам да я е закарал чак в Хасково

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази формула до преди 3 4 години висеше в един двор до нас поне на нея ми прелича беше с много потрошени пласмаси но не се продаваше тормозих го доста време за нея и накрая отидох на море и тои я дал за 500 лева на некакви даже все още карам моята шкода с стартер от онази формула

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни коли, много ме зарадваха. Дано да стават повече ентусиастите, жалкото е че в русе примерно има само БЕГАЧКИИИИИ у много малко такива красоти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.