Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Трабант - качествен контрол


Владо©

Recommended Posts

smile020 не мога да повярвам, наистина не ми се вярва така да се работи в немска фабрика, пък ако е вярно защо по дяволите са го снимали... от друга страна не вярвам и някой да се хване да снима подобен 4-минутен ташак... ма квото и да е филмчето е яко... може ли да се свали по някакъв начин?

 

тука има едно яко рали - траби: http://vbox7.com/play:500846c2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile020 не мога да повярвам, наистина не ми се вярва така да се работи в немска фабрика...

 

Няма абсолютно нищо странно. Ако трябва да си изразя мнението относно клишетата за качеството, с което работят немците ще ме баннат от форума. Просто сме си изградили един утопичен образ за тях, който сякаш не искаме да развенчаем. Работели немците много - дрън, дрън. Колко от тях работят в събота и неделя, ще попитам аз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... може ли да се свали по някакъв начин?
май не. :( Глупавият Flash си прави някакъв кеш, където качва филмчето, но после посмъртно не успях да отворя файла.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има една програмка SaveFlash, но вече не помня откъде я дръпнах - поровете в гугъл и все ще изскокне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... може ли да се свали по някакъв начин?
май не. :( Глупавият Flash си прави някакъв кеш, където качва филмчето, но после посмъртно не успях да отворя файла.

 

С Firefox може без проблем. Има един extension, казва се DownloadHelper. С него си дърпам всичко от youtube, zazz и т.н.

 

Edit: Свалих го файла и ко ъплоуднах (каква красива българска дума) на:

http://files-upload.com/files/492970/Трабант - Качествен Контрол.avi

(копирайте целия линк в адрес бар-а, защото заради интервалите не го изписва като линк)

 

Който иска да пробва да го свали от там. За първи път шарвам файлове на този сайт, така, че не гарантирам, че работи 100% :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.