Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сравнение на собственици и журналисти Октавия 1


adrian_m

Recommended Posts

Ето сега тук има много собственици на Октавия 1 - нека споделят дали написаното е вярно или е пълна измишльотина - http://test-drive.automedia.bg/view/85.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми верно е малко шумен двигателя при работа на празен ход, иначе в движение е музика, особено като изсвири турбото. Не поднася когато е натоварена, имахме точно ситуация с пълна кола и на остър завой и освен лек наклон колата си остана в траекторията. За вибрациите при високи обороти на дизела - не е верно до 3400 оборота, толкоз сме стигали до сега и има само кеф, нема вибрации. Мойта ми я дадоха с дефектен съединител от ЕТ, изкара до ул. Опълченска и изпуши и засмърдя грозно. Обадих се в сервиза, дойдоха двама синковци, взеха колата, закараха я тихомлъком обратно в халето и на другия ден ме викнаха да си я прибера. Иначе всичко друго и е перфектно и отзад мястото за седящите си е добро, казвам ви го от позицията 106 - те си кила.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта ми я дадоха с дефектен съединител от ЕТ, изкара до ул. Опълченска и изпуши и засмърдя грозно.

 

 

За жалост се случва да има дефектни коли при всички марки! Изобщо не мисля, че са ти я дали знаейки за дефекта.

 

Обадих се в сервиза, дойдоха двама синковци, взеха колата, закараха я тихомлъком обратно в халето и на другия ден ме викнаха да си я прибера. Иначе всичко друго и е перфектно и отзад мястото за седящите си е добро, казвам ви го от позицията 106 - те си кила.

 

Поздрави.

 

Какво имаш предвид под определението "синковец"? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега stenly, не съм твърдял, че от ЕТ са ми дали колата, знаейки, че е с дефектен съединител, просто съм случил на такава и отбелязвам факта.

 

Синковци - надути и нелюбезни служители на сервиза в ЕТ. Ако не ти се вярва, че в тази фирма работят подобни елементи, спомни си за обслужването, което ти срещна в лизинговия отдел.

 

Темата е за слабите и силни страни на Октавия 1, а не за любимите ти и скъпи на сърцето служители в ЕТ, за чийто професионализм и познания по добро държание все още има какво да се желае.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK колега pow, съжалявам ако съм оставил впечатление, че всички служители от ЕТ са ми любимци, и ако съм прозвучал грубо! Там е работата, че в ЕТ работят добри специалисти, но има и така наречените от теб "синковци", заради които фирмата пада надолу! Има ги в лизингов отдел, има ги при дилърите (говоря за Надежда и визирам едно момче с очила, което е доста отворено и незнае как се говори с клиенти :oops: ), предполагам, че ги има и в сервиза, но просто не съм ги срещал там и дано не ги срещна! За жалост това е така не само в ЕТ ами и в почти всички 5 звездни хотели в България и най-реномираните заведения в страната - все ще се появи някакво "лайно", заради което няма да стъпиш повече там!

 

Сори са офтопика ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва за ел. стъклата си е вярно, кофтито е, че по-скъпо излиза ремонта преди фейслифт-а. След фейслифта 10/00 са си отчели грешката и ремонта на стъклоподемниците е десетки пъти по евтин. За картерите не мога да се съглася. Че вибрират много на високи обороти :roll: също не мога да потвърдя. Останалото мисля, че не е лъжа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно си имат някакви дертове с ел. инсталацията като цяло! Но другите минуси, поне при мен не са проявили желание да се покажат... Това, което съм забелязал при мен по отношение на ел. системата - понякога не ми индикира отваряне на предна лява (шофьорската) врата и задна дясна! Няк'ви частични прояви...но в кофти моменти! Веднъж се случи така, че си метнах ключовете, якето и всички пари и документи в него и почнах да я чистя от снега и...ЩРАК! Колата се заключи, защото въпросната индикация не сработи в този момент и все едно съм отключил колата и не съм отворил врата, което автоматично активира заключването след 30 сек. Та останах на студа и за беда...не си бях пред нас ами нейде из Дружба :mrgreen: Ма си я обичам и от друго не се оплаквам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.