Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ето това видях на морето


Боби Доктора

Recommended Posts

http://skodaclub-bg.org/gallery/display ... =188&pos=0

Ето това видях на Созопол след кратка обиколка на стария град. Каква ли точно е тая кола (имам пред вид предназначението и)?

Autoteam???

 

Пък на другия ден видях, че двете момчета (собствениците на колата) доста обстойно оглеждаха Марта и ляляха нещо на чешки. (не знам дали беше одобрително, ама се усмихваха... :oops: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя и аз да добавя 3 шкоди които видях на морето в твоята темичка. Октавията отпред изглеждаше много брутално но не я хванах...110-ката пишеше че е участвала на някакво рали, 1500 е мотора.

 

.jpg

 

.jpg

 

.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер снимки-много яка Октавия(ако0 го нямаше и теглича) и фелацията-само 110ката ми изглежда на леко изоставена с тези меки гуми! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...110-ката пишеше че е участвала на някакво рали, 1500 е мотора.

 

 

 

 

На братята Диневи е!Намира се в Св. Влас.И, да, участвала е последно на ретроралито в Несебър през 2005 г.Миналата година пропусна, но не знам причината.В моята галерия има още нейни снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имаш против теглича BlackPearl?Според мен без теглич една кола изглежда направо незавършена.Специално тази Октавия е супер яка.Понеже имам възможност да пътувам до Чехия,трябва да ви кажа че има страшни Шкоди много стилно барнати и не само новите модели,а и доста Felicia и Favorit,а и от по старите страшни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имаш против теглича BlackPearl?Според мен без теглич една кола изглежда направо незавършена.

Добре, че ни си дизайнер, че ще умреш от глад :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за теглича с възможно наааай - дебелата носеща греда , особено след като видях горкото Форманче на Лъчо / FAV135 / и направих аналогия с моя от преди години ... е на бегачките не им е писано да дърпат , а да се дърпат / демек да се състезават / , но на едно комби наистина теглича му придава завършен вид , па дори и да е само за украшение :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе специално Октавия без теглич,някак не върви,особено комби вариант.А по повод на тунинг изпълненията,аз съм против.Колите ги проектират егати и дизаинерските екипи,и като вземе някои тъпак да прави опите за тунинг с пластмаси от Илиенци и некви светещи простотии и лепенки и кюнци по гърнетата,освен да загрози колата друго не може да направи.Има големи тунинг фирми,които правят хубави неща но умерено.Въпростната Октавия а и Фелицията изглеждат наистина добре.По повод на Фабиите не бих приел нищо по различно от RS версията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...110-ката пишеше че е участвала на някакво рали, 1500 е мотора.

 

 

 

 

На братята Диневи е!Намира се в Св. Влас.И, да, участвала е последно на ретроралито в Несебър през 2005 г.Миналата година пропусна, но не знам причината.В моята галерия има още нейни снимки.

 

Точно така, снимах я там, пред някакво тяхно имение... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е Фабиата ама къде можеш да я караш?Можеш ли да ходиш с нея по южното ни черноморие или на ски в планината.Има и по универсален тунинг,а това си е изгъзица за мен,само за шоу,ама не и за всеки ден.

А по повед на тегличите,основното им предназначение е да дърпаш нещо с тях,ремарке,каравана,да си теглиш мотора или ATV-то. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер снимки-много яка Октавия(ако0 го нямаше и теглича) и фелацията-само 110ката ми изглежда на леко изоставена с тези меки гуми! :roll:

 

като гледам номерата май са чешки, а там всяка втора е с теглич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата е комби определено не лошо да има теглич. Иначе на Фабия хетч не мисля, че стои много добре. Всъщност най-доброто на теглича е, че се явява един вид броня срещу идиоти. Аз на старата кола (комби) имах теглич и веднъж ме спаси... от камион! Спирам аз на кръговото на площада на авиацията, защото минават коли и не мога да навляза в кръговото. Пича спира зад мен с някакъв средно голям камион Мерцедес, стои си така и по едно време реши да тръгне... просто ей така му хрумна... без аз да съм мръднал и сантиметър. Луууум удър отзад, слизам аз викам

-"Кво става бе шефе?"

-"Оууу извинявай пич, НЕ ТЕ ВИДЯХ"

 

Абе как няма да ме видиш бе човек?! Нали спря след мен. Пък из съм с Пежо комби, не като да е Toyota Aygo, дето ми се падна от шоколадовото яйце. Слава Богу нямаше никакви поражения по моята кола, на него номера ми беше отишъл и малко беше накривил предната маска. Та в такива случаи не е лошо да имаш теглич. На Окти нямам и понякога се ядосвам, че нямам, особено някой глупак като ми кара на 20см. зад мен и се прави на Кими Райконен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя и аз да добавя 3 шкоди които видях на морето в твоята темичка. Октавията отпред изглеждаше много брутално но не я хванах...110-ката пишеше че е участвала на някакво рали, 1500 е мотора.

 

.jpg

 

.jpg

 

.jpg

 

Колега ти така като си снимал тази Октавия в Обзор, защо не хвана и моята Фабия? :cry:

Аз доста често се паркирвам точно та това същото място, на входа на плажа. Точно там видях за първи път и новата Фабия. Беше червена като моята с бензинов двигател и бял покрив. smile119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.