Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кола


shotik

Recommended Posts

Ако Ви предложат всички тези части и за 10 дни срок да ги съберете и колата да тръгне,дали ще се заемете?

 

1.jpg

 

Пускам темата тук ,тъй като е най-близо формата до Фаворит и Форман

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип да, но щом е Голф - не. С представителя на ранния кубизъм не ща да имам вземане даване! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 1940 година в скандинавски страни е имало "кола по пощата"-като имаш пари поръчваш и ти се праща и така едно по едно се събира и представя на тест за годност и за узаконяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иконома да го питам неговата Octavia не е ли пра-пра внучка именно на този Golf2 :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

 

Може и така да е, но не ги харесвам тия голфове. Проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше ли Golf2 наи-продавания автомобил?А всеки си има предпочитания! :D

 

Така си е. Всеки си харесва нещо. Аз лично бих си купил Лада Самара, но не и Голф 2. Важното е да ти доставя удоволствие. :D

Хайде, че се отплеснахме от темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше ли Golf2 наи-продавания автомобил?А всеки си има предпочитания! :D

 

Не беше а и няма да е :mrgreen:

VW Beetle е най-продаваната кола :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако тръгна да я сглобявам сигурно ще ми останат 2 чанти с части. :D

Важното е да тръгне - после таман ще си имаш резервни.

smile188 Аз трябва да се разровя в нас и да сглобя некакъв сурогат от всичко "излишно" дето ми е оставало от коли, телевизори, касетофони, микровълнови... Абе, понякога се чудя защо не ме назначат некъде дизайнер на нещо. Ако знаят производителите що излишни неща монтират... Направо се вкарват у ненужни разходи. smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се наемам, няма му я предната броня из чаркалаците :P .

 

Обаче, ако ми дадат така пръснат чисто нов Фаворит ше откача :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я не откачай , ми се разходи из Галата , Аксаково и там другите вилни зони и намери едно МВ па дори и да е така разчастено ... знам че обичаш да се разхождаш около Варна :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма*ка му, верно е там :evil:

 

П.П.: Гена, долавям някакви шеговити нотки, но на какво са основани, мога само да гадая :roll: :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е шега аз верно си търся МВ , но поне тукашните явно отдавна са в НАДИН :evil: , а ти ако не си в сервиза обикаляш около Варна мое да фърляш по едно око насам - натам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ,които ми отговориха или писаха нещо ,защото във форума на VW ме наругаха , че за N път било побликувано това ,аз заключих темата там.

 

Мен ме интересуваше интереса на другите ,дали са готови да се заемат със събирането,а не това ,че е Голф или друга кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тоците са ми слаба страна,но не бих отказал.Още повече Golf2 ,нямаш никакъв проблем. :D:D:D

 

ааа, не - щом няма към него пернишки тунинг аксесоари като антикрила, спойлерчета, светещи пръскалки и лепенки ремус, турбо, ГТИ... + тъмно фолио за стъклата, тогава не го ща да го прявя тоя голф! :lol:

 

а сега сериозно, навремето наистина са предлагали автомобили в сандък тип "сглоби си сам кола в гаража". Типичен пример е Лотус севън - най евтиния английски автомобил за времето си, ако въобще може да се нарече автомобил - твърде спартанската схема включвала само най-необходимото: мотор, скорости, 4 колела, 2 места и най-елементарни органи за управление + лек гюрук :) въпреки това е една от най-легендарните спортни коли и тунинг фирмите сега се надпреварват да й правят реплики, струващи куп пари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.