Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем


sasho1936

Recommended Posts

Привет,вчера бях до централния сервиз на шкода в Пловдив за да ми изчистят грешките в компютъра за маслото,казах на майстора да ми провери зумера,защото не издава никъв звук нито при мигачите нито при аварийните,каза че е изгорял и аз го попитах какво е нужно да се поправи,а той отговори няма смисъл едва ли ще ти се дават 500-600лв за цялата кутия дето се намира зумера в нея,каза че не можело да се смени само зумера или нещо от сорта,ако някой може да предложи някъв друг вариант,ще съм му много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,малко по надолу в същия раздел има тема която ще ти помогне.

 

Ами той човека там беше сложил въпроса, но гледам, че сега е нова тема...

@ sasho1936 - повтори операцията на ammcfc, но просто смени тая проклета пищялка. Доктора каза, че не е проблем ;) После иди при майстора от ЕТ и му кажи, като дойде някой с такъв проблем да ти го праща на теб - за 2 бири ще помогнеш на някой в нужда и ще му спестиш 5-600 парици! Успех в майсторлъка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ

 

Благодаря ти за инфото!

 

 

combata

 

Няколко пъти писах в темата за която говориш,цялата съм е прегледал :D но просто не забелязах някои да ми отговори и затова пуснах тема,ако пречи на някои изтрийте я,просто ми трябваше инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ

 

 

Човека който провери зумера каза че е изгорял,мислиш ли че метода на ammcfc ще помогне?аз не виждам смисъл в това че като е изгорял с почукване ще проработи,ти как мислиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ

Човека който провери зумера каза че е изгорял,мислиш ли че метода на ammcfc ще помогне?аз не виждам смисъл в това че като е изгорял с почукване ще проработи,ти как мислиш?

 

Е хуууубо де! Нека е изгорял! Ако четеш внимателно другата тема ще видиш, че хората говорят за "спойки". Демек - джаджата е запоена и съответно - може да се замени! Просто си тръсиш зумерче, както Bobi Doctora съветва (може и да ти прати той - добро момче е и въпреки, че не го познавам лично, а само сме говорили по телефона - с удоволствие му стискам ръката!) или разтуряш некоя стара слушалка...пак по негов съвет ;) Ако не са ти ясни нещата - пишеш му едно ЛС за телефона и му дрънкаш, за да ти обясни "схемата"! Успех ти желая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и от моята тема става ясно, пък и в първия си пост и самият ти си написал, че проблемът е предизвикан от неработещият зумер. От там, дали проблемът е в спойките или в самият зумер, може да се диагностицира единствено след като се свали платката и се тества.

Ако не можеш сам да се справиш, отиди при някои добри "аларамджии" в Пловдив и те ще ти го отремонтират. При всички случаи, ще ти излезе над 10 пъти по-евтино от ново табло.

Друга помощ не виждам каква можеш да получиш във форума. Освен магическо заклинание :)

Моят, след леко почукване тръгне и за сега работи. Ако пак почне да ги прави тези номера, ще го сменя.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.