Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЕураТек Бургас


nicolas

Recommended Posts

Днес ми беше първото посещение в ЕТ, след като взех колата, т.е. на 15 хил. км.

Общо взето нищо не разбрах, защото оставих колата тази сутрин, взех я следобед готова. Само масло и маслен филтър. (163.01лв)

Питах ги, всичко ОК ли е? Казаха ми: ОК е,

и това беше.

Става въпрос за ЕТ Бургас.

Като я оставих, взех едно такси до офиса, Октавия 1. Шофьора се скъса да ги псува, за какво ли не, какви обирджии били, какви некадърнци и т.н. Поуплаши ме малко :)

Ще видим за в бъдеще.

Но наистина в Бургас сервиза заедно със шоуруума е от март тази година.

Надявам се всичко да е наред!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Сигурен съм,че бакшиша е псувал Оторизирания сервиз на Skoda - Бургас Авто,мисля че се казваше,а не самите хора от ЕТ!Аз засега съм си доволен от ЕТ - Бургас!Всички са пичове!(има и пичка :mrgreen: )

Смянай си въздушния филтър заедно с маслото!Не струва кой знае колко,а е страшно полезно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Аз лично съм много доволен от ЕТ Бургас, сега наближавам 30 000 и ще взема да сменя и въпросният въздушен филтър най накрая, то освен него маслото и масления нещо друго трябва ли да се смени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(има и пичка :mrgreen: )

 

 

Не вервам - искам снимка...

 

 

П.С. Освен това ние в София (Надежда, Тотлебен) да не би да си нямаме (ама не ги обявяваме по форумите)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.