Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia 1.3 Mpi какво АГУ и какви допълнителни емулатори


tsvetanov

Recommended Posts

Здравейте колеги, от днес съм собственик на Шкода Фелиция 1.3. Mpi '99 година. Та въпросът ми е колегите със същите двигатели от София какви газови ползват и къде са им ги монтирали евентуално. НА каква цена? От прочетеното във форума разбрах че един проблем които пренебрегнах при закупуването не е чак толкова малловажен менят и се ниските обороти и като подам рязко газ се дави, но след диагностиката ще видим какво ще излезе :o . Ами това е за сега надявам се да не остана разочарован от покупката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом ти е инжекция задължително трябва да си сложиш газов инжекцион(става и обикн . газова ,но няма да имаш ефекта от инжекциона).той върви горе -долу около 1000лв за обикновения и около 1500 и нагоре за пълния инжекцион.задължително ако си с пластмасов колектор трябва да ти сложат и клапа на кутията на въздушния филтър.за ориентация може да видиш тук http://www.brc.hit.bg/indexbg.html ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези цени на газовите инжекциони "горе -долу около 1000лв за обикновения и около 1500 и нагоре за пълния инжекцион",не може ли да мине с обикновенна газова система,щото по добре да си беше взел дизел. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези цени на газовите инжекциони "горе -долу около 1000лв за обикновения и около 1500 и нагоре за пълния инжекцион",не може ли да мине с обикновенна газова система,щото по добре да си беше взел дизел. :D

 

Колега, чети какво ти пишат колегите :) :!: Колегата "иконома" е дал линк към моята тема. Аз сложих газова на точно този двигател преди седмица ( с метален всмукателен колектор е и позволява- динамиката се запазва ПОВЯРВАЙ :!: ела до Перник и ще ти дам едно кръгче -не едалеч , разходи се ;)) :) Обикновенна газова е!!! с два емулатора( за компа и за ландата) Прочети внимателно мисля,че добре съм го написал. Излезе ми 600лв. 2 год. гаранция. Слагах я в село Дивотино (близо е до София ако си софиянец) момчетата са много кадърни и си разбират от работата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Петьо не бях видял твоята тема, иначе видях, че си със същия двигател и си с газова и че си доволен :) мисля и аз да отида при твоите хора :) Не съм от София , но по стечение на обстоятелствата живея тук. Та ще ги намеря тези момчета и на мене да ми сложат една газова :)

EDIT: До колегата Петьо ще може ли да ми изпратиш на лично съобщение телефон и точното местонахождение на тези момчета в село Дивотино, благодаря предварително :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте,

 

Нов съм наоколо и отначало предимно ще чета и питам :) Предстои ми закупуването на Фелиция 1.3 МПИ и да не пускам нова тема ще давам в тази. Моля, колеги слагали газ на този модел да изкажат мнение с какви газови са и дали са доволни, особено от обикновените /не инжекционните/? Като цяло доста се чудя дали да слагам и затова ми трябват няколко мнения на колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.