Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Носталгия-а-ааа...


Боби Доктора

Recommended Posts

Най-накрая се принудих (понеже ще се мятам декември на новичка) да се разделя с Фифи - фаворитчето ми. Е - "разделя" - наполовина. Продадох я на фирмата. Ортакът ми се нави веднага (и как няма като знае как съм я гледал още от 1992 г.) Шитнах я за 2 000 лв. Мъка ми е та ми се реве (имаше един лаф). Колегите си ме знаят и и те я поглезват. Не я юркат много, "къпят я редовно", а тя - ревнивката - като ме види да минавам покрай нея - само дето не запалва сама и да тръгне след мен...

 

Ужас... Как човек може да се привърже така към някаква вещ...

 

Днес я карах - пушка си е. Сега и се радвам пред блока.

 

Абе - простотии. Само ви занимавам :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са простотии, Боби - мисля, че в тоя форум няма човек, дето да не те разбира какво имаш предвид :D хубавото е, че си я дал в добри ръце, защото уви! не всички коли имат завидната съдба на твоята (забележи, не казвам "бивша"!) кола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомените със стария автомобил винаги остават,много често запечатани на снимка,но понякога се налага да се разделим. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.