Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Felicia sound 2


Recommended Posts

Ето ги и дългоочакваните отливки на джобовете :) Освен че изглеждат много добре, благодарение на насочването мидбасите обадиха още по добре 8) Влади ето едни такива ще ти заспят на фелата... ;)

 

.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам останалите снимки в новата тема че старата я оспамихме и си я заключих :D

 

 

.jpg

 

.jpg

 

.jpg

 

.jpg

 

.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино е станало.

Аз сега съм намислил подобно нещо за моята,но на задните врати.

Тези отливки колко ти излезнаха?Сам ли ги прави или са по поръчка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави ми ги приятел който се занимава с кар аудио. По принцип да ти направят такива вземат около 150 лева, на мен ми излязоха почти 2 пъти мо малко :) Но защо за задните врати?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, караш ме да ти завиждам - благородно разбира се ;) много яко стоят, честно казано, малко се съмнявах, че ще стоят добре, като ми ги прати на снимката преди монтажа. Но са станали супер!

да се поопарича малко и пак ще отворим темата :mrgreen:

хайде, със здраве да си ги слушаш и си пусни един Ronnie James DIO и за мен ! smile035

Пейо, що на задните врати ще си ги слагаш? ти да не мислиш шофьор да си взимаш и отзад да се возиш? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На визия си го докарал Краска ;) . На мен на събора ми беше трън в очите тавана (знаеш за какво говоря). Сваляй го и бухай няква качествена изолация 8) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На визия си го докарал Краска ;) . На мен на събора ми беше трън в очите тавана (знаеш за какво говоря). Сваляй го и бухай няква качествена изолация 8) .

 

Остава и на звук да го докарам :lol: На гадния таван му се каня отдавна но ще го отложа за зимата някой голям студ като свие и като няма работа. Едно по едно оправям нещата и все повече ми харесва звука :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ето че най накрая вдъхновен от темата на Коко решех проблема с тавана. Много 4 часа сгъване в Фела-та, псуване, ролка Битуселф, силикон и дървени разпорки ето какво се получи. Преди:

 

0,,2076_310069880_291048449_tab=B,00.html?compName=PNA_V3_ProductDetailsComponent

 

След това:

 

.jpg

 

 

Тавана стана бетон - Никакви дрънчения, звуци и вибрации от купето освен музиката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Направих още няколко ъпглейда на музиката от които съм изключително доволен \:D/ ...Приключвам с темата дотук повече подробности на събора smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ще ми се наложи ](*,) Като понадуя предната линия и почва леко дрънчене.За да ми хареса как звучи-трябва изолация на вратите,предни джобове и усилвател.Днес ми обявиха 560лв за 4канален ДЛС класик-марката е хубава и евтините линии си заслужават парите,но не са нищо особено.В България се преекспонира с хубавите неща и се продават на зверска надценка щото няма конкуренция,а напоследък продуктите на ДЛС поизостават сериозно.След нова година Rainbow iPaul 4.300 и MB Quart PVF 216 мисля,че ще дойдат перфектно на колата или ако намеря Динааудио от Пасат на тая цена.Тъпото е,че и плеяра е за смяна и ще кацне маса пара и той-2дин нещо с ТФТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително си направи изолация. Като пуснах Р6-ците без изолация на 40 вата повярвай че тяах не ги чувах - само вратите. Ад някакъв. 3 дена по късно отново с битуселф и ето снимка. Разликата в звука след изолацията е направо огромна :) За надценката си вероятно прав. Ама по добри мидбаси за до 160 лева аз лично не съм чувал досега. Щях да имам подарък есента двукомпонентна на Хайфоникс Атлас (120 рмс) но братчеда в щатите прецака работата. Може би тя щеше да свирне по добре от ДЛС-а. :roll:

 

.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.sonicelectronix.com

Имат доставка до България и дават цена за нея за всеки продукт.Има неща дето наистина си струват

 

Знам го сайта...ама като си изчислиш доставката и нещата стават златни + това е много вероятно да има демидж, както подочух. Истината е някой приятел да купи от там и да го донесе лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.