Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Признавам си - вече не се сдържам


Боби Доктора

Recommended Posts

Боби, страхотна новина!

Много, много радост и късмет ще ти пожелая, хиляди безаварийни километри и незабравими преживявания!

 

А жена ти ще ти прости, сигурна съм, ;) още щом се качи в новата количка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж сто пъти благодаря на всички вас за поздравите. Мога да отвърна само с: каквото си пожелаете - да ви се сбъдва двукратно. И да сте живи и здрави всичките :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде взимай я и да монтираме ксеноните :lol:

smile162 Оригиналните са незаслужено скъпи... А и нямат ръчно регулиране на височината от купето, което при мъгла е ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно ;) Затова хайде да монтираме едни ксенони афтър маркет пък аз ще се опитам да уредя въпросът с гаранцията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :!: Честито, със здраве да си я караш и да минава по-бързо времето, през което я чакаш. 8)

 

 

П.П. А с Марта какво ще правиш? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, честито и мен и да не я чакаш дълго. Сигурен съм, че и жена ти много ще я хареса, щом я види. Само да не я поиска за себе си.

П.П. Ако не е късно и не е поръчано още, поръчай и светлинен асистент, не че си без опит в инсталацията на дневни светлини :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, честито и мен и да не я чакаш дълго. Сигурен съм, че и жена ти много ще я хареса, щом я види. Само да не я поиска за себе си.

П.П. Ако не е късно и не е поръчано още, поръчай и светлинен асистент, не че си без опит в инсталацията на дневни светлини :mrgreen:

 

Поръчал си е :) Не четеш внимателно...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо сега влизам във Фиорума и -УАУУУУУУУУУ

 

Поздравления Боби,1.8 160магарета-че и черна,че и елеганс-3в1 неочаквано СУПЕР ДОБРА комбинация!

 

Дано дойде по-скоро от очакваното!Поздравления и от мен!Страхотна(бъдеща) придобивка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.