Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Признавам си - вече не се сдържам


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги. Ще се похваля, пък дано да е за добро... :oops: Мислех да го направя чак като дойде, ама не ме сдържа на едно място...

 

Поръчах си преди около 10 дни Окти 2! Чакам я началото на декември. Дано всичко да е наред с доставката.

 

Колата ще е черна, 1.8 TFSI/16 V ELEGANCE с някои добавки по нея.

 

Мераклия съм да погледна някоя такава (видях, че скоро имаше тема точно за тоя мотор) и ще съм благодарен да пийнем по бира със собственика на хубавицата. От ЕТ могат само да ми говорят за тоя мотор. Нямат все още такава в салона, камо ли да моля за тестдрайв...

 

Иначе - помня коментарите относно обслужването при покупка в ЕТ. Бяха не много отдавна. Аз лично съм доволен от обслужването там от всичките момчета. (Те ме и познават де. И мен и Марта) Бяха доста любезни и отзивчиви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито от мене! :) Струва ми се че изборът ти е добър,този 1.8 двигател ми се вижда надежден и добър.Леко чакане :D

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, поръчката е доста добра като изхождам от това, че чат пат карам L&K 1.8 TMPI 20V 4х4 150 хечбек /служебна/ и чувството е много много по различно от останалите автомобили. Просто имай търпение и се радвай на кончетата под капака. Поздрави и повечко търпение. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ;) , старата ще я пенсионираш ли :?:

Тя "старата" е на около 5 години. Пък и толкова труд хвърлих по нея да я наглася... Смятам да я подаря ня майка ми и баща ми - живот и здраве. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човееееек, ти хвърли бобмата! 1.8 TFSI Elegance! :smt004 Официално си новият ми любимец във форума. ЧЕСТИТО 100 пъти, да си жив и здрав и да има повече ценители като тебе! Като дойде колата ще водя преговори с тебе колко бири да те черпя само да ми дадеш да натисна педала на газта така на място да и чуя звука smile068

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! С интерес чакаме да видим как ще я тунинговаш :mrgreen:

 

Е, честно да си кажа - се поуморих от такива дейности. За това новата съм я наблъскал с каквото се сетиш - аз най-много да "надстроя" фабричната аларма и да шибна някоя туба в багажника + евентуално ксенон - за друго не искам да я разгобявам и сглобавам сто пъти.

 

Едната - нагласена от мен, другата - от чехите :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че удоволствието от 1.8 TFSI няма цена, но все пак колко $ ще те изръсят ЕТ за красавицата? Нещо допълнително извън Елеганса поръча ли?

 

- без табелка за типа мотор

- ТРМ - система за налягането в гумите

- преден и заден парктроник

- задна чистачка

- maxi dot дисплей

- подгряване на дюзите на миячната система

- заводска аларма с датчик за наклон

- ЕSP, ABS, EBV, MSR, ASR, EDS, HBA, DSR, HHC

- лети джанти 16"

- защита за лоши пътища

- пръскачки на фаровете

- волан с вградени джойстици

- блутут за GSM

- подгряване на предните седалки

- фарове за мъгла, следящи завоя

- огледала с потъмняване и памет

- ел. седалка за шофьора с памет

- сензор за дъжд и светлинен асистент

- звукова с-ма с 12 говорителя

- радио Skoda Stream

 

Аз си знам, че съм откачен - няма смисъл и вие да ми го казвате... :oops: Чух го вече достатъчно пъти. (от жена ми - около стотина) :oops:

 

За парите - не ме питай - ще я влача три години... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ако преживея първите три вноски - ще споделя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изтрих мнението, защото видях ценовата листа в сайта. Но добре, че все пак разказа за екстрите. Ами какво да кажа за екстрите.... ИМА, не е като да няма. Колкото повече, толкова повече! Изобщо не си луд, но мисля, че все пак разбирам жена ти :)

Като казваш, че мислиш да не я тунинговаш тази... ами то какво да и тунинговаш. Ти не си оставил "слабо" място. Освен едни крила да и сложиши да си направиш абонамент за Терминал 2 на Софийското летище.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздравление за поръчката, а за колата като дойде :)

 

ЕSP, ABS, EBV, MSR, ASR, EDS, HBA, DSR, HHC

 

smile046 тия половината не ги знам какво значат...правя си изводите от НБА>> национална баскетболна асоциация :mrgreen: верно много екстри в тая кола бе :mrgreen:

 

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен , Боби, :smt017 smile126 и поздравления за избора на двигателя smile035

И тук искам да попитам защо си си я поръчал без табела за типа двигател??? :roll: Да си инкогнито ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги. Ще се похваля, пък дано да е за добро... :oops: Мислех да го направя чак като дойде, ама не ме сдържа на едно място...

 

Боби,

 

Честито! Мноого да те радва (в което не се съмнявам) и мноого да и се радваш :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен , Боби, :smt017 smile126 и поздравления за избора на двигателя smile035

И тук искам да попитам защо си си я поръчал без табела за типа двигател??? :roll: Да си инкогнито ли ?

 

Имаше някъде тема за наглите шофьори...

Честно, не съм самоубиец на пътя - карам спокойно, отпускащо и икономично (за кефа), но ще си умра от радост, когато настъпя 160 катъра и видя физиономията на някой от киселяците с "вечно признатите марки", които с насмешка гледат на любимата ни марка... smile150

 

 

 

Малко мяза на комплексарщина това мойто, ама..... :oops:

 

 

10 х благодарности за пожеланията. Да ви се връща "тъпкано" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

Дано да те изненадат приатно от ЕТ /моята дойде по-рано от очакваната дата/. :) И да си я караш после мноогоо безаварийни и спокой километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам колега, че си решил да си вземеш нова кола. Зная, че си изкарваш парите с честен труд, затова съм радостен, че си решил да ги инвестираш в нова кола.

Ако искаш, обясни ми на ПМ, как стоят нещата с осчетоводяването на колат. Ти на фирмата си ли ще я регистрираш? Смятат ли я за разход?

Отнова ти честитя, много се радвам за теб. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е честито и от мен,избора ти е наистина страхотен.А аз ти обещавам веднага да те оведомя когато ти дойде колицата :)4е дилърите понякога забравят :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко мяза на комплексарщина това мойто, ама..... :oops:

 

Не е комплексарщина да затвориш устата на някой дето се мисли за велик с някой таралясник за 5000лв.

Иначе Честито, ти си един от най-свестните хора в този форум така че заслужаваш само най-хубавото с новата си придобивка !!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще черпиш! Няма къде да ходиш ;) Честито за чудесния избор и да си го караш все така спокойно и с кеф! Мисля да пийна една бира по този случай! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, батко честито от мен и да си я караш със здраве :) Браво, много се радвам, направо си я наблъскал с екстри :lol:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО КОЛЕГА!

Честно ти казвам, нямам думи да призная колко се изкефих за теб, като прочетох за новата радост, въпреки че не се познаваме.

С голям интерес следях всички подобрения и екстри, които правеше по другата Октавия , и сега като прочетох и какво има новата... нямам думи просто... евала... (не можах да измисля българска дума за по силно звучене :oops: )

САМО ЗДРАВЕ ТИ ЖЕЛАЯ, ДА И СЕ РАДВАШ, ПЪК ДРУГОТО... то се купува, както се казва.

Надявам се да го зърна някъде тоя невероятен дзвер на някоя форумска среща.

НАЗДРАВЕ!!!

 

p.s. ще пия сега едно за твое здраве, и да идва по бързо КРАСАВИЦАТА...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.