Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Фабия 1,2 HTP - Решен!


sasho1936

Recommended Posts

Привет,значи надявам се да ме посъветвате кое е по правилното решение и по изгодното,свързано е с карето вече колата е на доста километри и си оказва влияние,интерсуваме кое е най доброто за колата,да се ремонтира карето или да се смени и какъв е интервала на цените между смяната и (ремонтирането,ако изобщо е възможно),

 

Също така ако някои може да ми каже от къде мога да се сдобия с лост-а за мигачите дето е от лято на кормилото,и каква е цената му г/д ! Благодаря на всеки който може да помогне с някаква инфорциа.

 

 

п.с ЯК САЙТ,2 ПЪТИ ПО ЯК ФОРУМ!!! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,значи надявам се да ме посъветвате кое е по правилното решение и по изгодното,свързано е с карето вече колата е на доста километри и си оказва влияние

 

Какво означава оказва си влияние? Тропа или не тропа? Ако тропа - не се занимавай с глупости да рециклираш - смяна и карай със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ремонт на каре не съм чувал да прави някой. все пак това е важна часто от колата ти и си струва да инвестираш в ново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,значи надявам се да ме посъветвате кое е по правилното решение и по изгодното,свързано е с карето вече колата е на доста километри и си оказва влияние

 

Какво означава оказва си влияние? Тропа или не тропа? Ако тропа - не се занимавай с глупости да рециклираш - смяна и карай със здраве!

 

 

Имах предвид че тропа и то доволно,казах го малко заобиколно,мерси все пак,аа някой може ли да ми каже колко г/д върви цената на карето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разгледай в раздела на сайта или форума за магазини и звънни 2-3 телефона да имаш информация от първа ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че въобще не е каре,аа ''майсторите'' които ремонтираха хидравликата са забравили да направят рейката като хората,единиа болт беше доволно разхлабен а другия въобще го няма,вчера го направиха други майстори и сега всичко е повече от добре 8) ,иначе мерси за хората заинтерсовали се за проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее супер че е бил малък проблема. Може да напишеш в раздела ''черен списък'' за тоя майстор дето си е оставил ръцете при ремонта, поне друг от нас да не се прецаква и да ходи при него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.