Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Реплики на прототипи.


The Best Forman

Recommended Posts

Имат ли някаква стойност реплики на протипи не стигнали до конвейра или на финала ще си остана красивата гледка ... разглеждайки разни сайтове за архивни Шкодаци направо полудях по таз гледка

 

normal_991-63-hardtop.jpg

 

Модела се води Skoda 991 Roadster от 1962 година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Best Forman, доколкото съм чел по разни сайтове, тази машинка и била (или е имало идея) да бъде с ванкелов мотор :o . Иначе е супер готина 8) . Като ти гледам въпроса - да не би да си решил да правиш МВ роудстър. :mrgreen:

 

 

П.П. Жалко, че не съм си в София имам доста снимки на това чудо, включително и от вътре, определено радва окото :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез снимки , които съм разглеждал е с мотор като на МВХ , но от чешки нищо не отбирам инак намерих разни саитчета дет има малко инфо.

 

За сега имам само идея ... дано не мине рогатия да ми развали хатъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по каква причина тази от снимката е с десен волан?

 

The Best Forman, доколкото съм чел по разни сайтове, тази машинка и била (или е имало идея) да бъде с ванкелов мотор
- Странна работа при положение, че по това време, а и не само, в соц блока само в бившия СССР са разработвали такива двигатели.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.