Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам проблеми с скоростомера на Октавия 98'


Maniaka

Recommended Posts

Първо ще се извиня ако подобна тема съществува,но не намерих такава. Преди 3 месеца си купих Октавия 98' 1.6i. Преди две седмици бях на море и забелязах че километража е грешен.Моят приятел кара Поло и като той караше с 100 аз бях на 120.Гумите са ми 15".Вазможно ли е да са сменяни и това да е причината?Освен това и компютърът има грешни показания за разход и изминат път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има голяма разлика между заводските и тези гуми, които са в момента за да се получи това. Тук има калкулатор: http://www.avtogumi.com/

Оригинално са 195/65 R15.

 

Предполагам, че е някакъв софтурен проблем или в датчика на скоростната кутия(километража не е с жило).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.