Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Имам проблем Пали зле понякога - ДРУСА ....


allroad1982

Recommended Posts

Някои път като тругвам за работа паля но работи сякаш на 2 цилиндъра и друса много .После я оставям за 5 минути пали нормално. Имател и представа това дали е заради запушени инжектори или заради свещи , или друго например бензинов филтър.Колата е на 30 000км и знам че свещите държат до към 40 000 - 100 000км , а бензиноивия филтър до към 40 000км - но не знам къде се намира въобще и преди да я водя на еуротек да ме съдерат искам да ви попитам какво мога сам да направя според вас ?

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идва м ина идея да купя от тази добавка където почиства инжекторите и да купя и сложа свещи .... кажете какво мислите имали л исте такав проблем до сега с фабия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом не им е дошло времето на филтър и свещи отиди до ЕТ проблема трябва дати го отстранят гаранционно. Не могат да те накарат да платиш каквото и да било от тези консумативи щом не им е дошло времето.

 

Според мен ходи до тях и им обясни какъв е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата на лизинг ли е?Ако е на лизинг е трябвало да я обслувиш на 30 000к тогава се сменява масло със вси4ки филтри.Свещите попринцип с е сменявят на 60 000к Еуратек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва първо да я закачиш на компютър, ако не излезе проблема тогава има смисъл да гадаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става ли в Друмник че живея до тях те имат псоледно поколение компютър ,или трябва чак в дружба ... или дайте съвет къде

 

От утре съм на работа там :P !Прати ми едно лично да знам за какво да разпитам по-подробно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.