Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

интересна работа


vloo

Recommended Posts

значи подтикнат от колега който иска километраж реших да си оправя моя който спря да отчита километрите...

та смених го с този от старата кола...ама ми се стори че отчита много бавно движение...смисъл на 2000 оборота на 3 та с 40 км...което не мисля че е редно...пък и по-бързо се движех...след няколко размествания и правения нещо съвсем превъртя ...на 2 ра вдигнах според него около 110 а като ръчнах 3 та и почти удари края....незнам ама хората се мъчат да слагат двигатели,скорости чипове..а аз само с пипане по километража и я направих бясна...жалко че нямам деление за 300 да видим на 4 та кво ще прави...

та реших да си взема gps-a и с него да засека кой от няколкото комплекта мери най-точно...и ако е тоя безния стискайте палци за мен във wrc.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.