Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение по въпроса!


melabojia

Recommended Posts

Обикалям по разни форуми (български) на разни марки коли и както и да го погледна нашия форум е най-готин :lol: и то не само визуално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е :D като изключим заяждането което има доста голямо присъствие в темите. Даже има отделни теми по повода. Все пак не може всичко да е идеално. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

""Моето си е най хубаво"" този принцип е засегнат според мен. И на мен ми харесва най-много нашия форум, най пригледен ми е и най-лесно се орянтирам ама от 2003 влизам тука и познавам доста хора и мога да преценя кой кога се шегува и кой колко разбира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От форумите на другите автомобилни марки, аз лично не съм доволен.

Изглеждат така, сякаш аз съм ги правил. Нашия изглежда много добре визуално, а споровете са неизменни, просто не може без тях.

Благодаря на всички модератори, администратори и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е :D като изключим заяждането което има доста голямо присъствие в темите. Даже има отделни теми по повода. Все пак не може всичко да е идеално. :?

 

Колега ако се загледаш и в другите форуми има не малко заяждания...

Просто няма как различни хора - различни пристрастия и интереси както и различен опит в различните области ;). Това да ни е проблема.

Спора придава мъдрост на разговора.

Та по въпроса - SKODA FORUM RULZ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако не беше хубаво място нямаше да сме тук :mrgreen: И заслуга за това имат абсолютно всички регистрирани потребители независимо от ранга! Дано все в този дух да продължаваме a046.gif

А относно заяждането в някой спор - съвсем нормално явление е според мен! Разни хора - разни идеали!

Точно заради никому не нужните заядливи постове пуснах една шеговито написана тема в "Правила на форума"

 

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 7896#67896

 

...Благодаря на всички модератори, администратори и т.н.

@ Tafkata smile027 Наздраве на теб, както и на всички останали!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този форум е наистина автомобилен, но тъй като има достатъчно интелигентни и компетенти хора е хубаво че се засягат и други теми от време на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.