Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Слагане на Теглич?


malkiq

Recommended Posts

имам един за продаване ако те интересува ''0оргинален'' демек не е правен от баи спиро а е некав чешки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

инересуваме как се слага теглич?

Мерси

Хахахаха уби рибата с този въпрос!

От теглич до теглич има разлика! Инъче най-често се слага като слезнеш под колата и с няколко болта и гайки се закрепва или към гредата или друго място! Виждал съм всякакви фантасмагории...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм виждал няколко типа единя е на нарпечната греда, където стоят тампоните на двг то и там се закача теглича, а другия тип е като се захващя някаде може би между двигателя и ск кутия. от там минава една дебела метална планка под картера и стига до отзад.

 

Втория тип пак има захващане на гредата, но е тя поема тежеста.

 

Като си купиш теглич и ще видиш на място какво е захаването, смисъл да се дават повече обяснения няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят е ЧЕШКИ закрепен е за бронята с два болта и за гредата, на която е вързана и самата броня.

 

ЗАБЕЛЕЖКА: Ако нямаш теглич- като набавиш такъв (ОРИГИНАЛЕН - ако не ти се преправя) просто го налагаш по колата и много лесно ще ти стане ясно къде точно се закрепва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.